Transport za darmo dla zamówień od 169 zł.
Z powrotem do sklepu

Rejestracja

Cool as f*ck czapka zimowa

Wzięliśmy sobie do serca słowa mądrych Starków i przygotowaliśmy się do zimy.


Projektowanie naszej czapki zimowej trwało bardzo długo, trzeba było sprawdzić klasyczne wymagania takie jak przepuszczalność wiatru, utrzymywanie ciepła, elastyczność, ale to nie wystarczało. Skończyć na tych cechach to dla nas za mało. Postanowiliśmy zatem podnieść czapkę zimową na wyższy poziom. Chcieliśmy, by taka czapka pozwalała nacieszyć wzrok, jak zresztą wszystko, co Ci oferujemy. Po absolwowaniu wielu narad i rozmów z projektantami mody doszliśmy do wniosku, że potrzebne jest jeszcze jedno: czapka musi nosić naszą nazwę. Z dumą umieściliśmy ją w samym środku, pięknie haftowaną, nie można było inaczej.

Nasz wyrób jest zatem nie tylko funkcjonalną czapką, ale równocześnie modą, pasującą do marynarki równie dobrze, jak do kurtki narciarskiej. 

Jak już powiedzieliśmy, czapka jest elastyczna. Czy masz główkę jak makówkę, czy też wielką jak dynia, czapka się dostosuje.

Ważne jest też wiedzieć, że zdrowe ciało zdrowa broda zdobi. Dlatego nie wolno dopuścić do unikania ciepła poprzez głowę, które zwłaszcza zimą jest ekstremalne. Przeziębiona głowa musi się zajmować kaszlem i katarem i nie będzie miała czasu na dbanie o prawidłowy wzrost brody.


49 zł

Cool as f*ck czapka zimowa

Brand name: Angry Beards
Kategoria: Akcesoria męskie
Waga: 0.075 kg
Dostępność: Produkt dostępny
49 zł

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: