Czapka zimowa

Nowość
91,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
9.12.2022

Jedna czapka zimowa, a od razu dwa sposoby noszenia. Na Papę Smerfa lub irlandzkiego marynarza. Ta czapka pogodzi oba obozy a głowa nie będzie marznąć nikomu. Mieszanka akrylu z wełną zapewni maksymalną wygodę i minimum mechacenia. Winter is coming, a czapka zimowa będzie w tym roku ważniejsza niż kiedykolwiek. Edycja limitowana.

Informacje szczegółowe

Dostawę masz u nas GRATIS!
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
Doręczenie następnego dnia
Doręczenie następnego dnia
Zamów i zapłać dziś do 9:00 a już jutro będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

JEDNA CZAPKA, DWA ŚWIATY

Gdy w sieci wypytywaliśmy, w jaki sposób faceci najchętniej noszą czapki zimowe, zdecydowanie wygrał styl „na smerfa”. Ale nam najbardziej podoba się irlandzki marynarz! I co teraz? Na szczęście do akcji wkroczył dział rozwoju Angry Beards i wyczarował dżezi czapkę, którą możesz nosić na oba te sposoby. Wszystko jedno czy jesteś zwolennikiem niebieskich stworów czy preferujesz atmosferę portowej knajpy, z tą czapką odnajdziesz się wszędzie. Trzymaj się swojego stylu, lub zmieniaj go w zależności od humoru, pomyśleliśmy o wszystkim. Nienachalny wściekły brodacz będzie zawsze przy Tobie – wiemy wprawdzie, że się nas nie wstydzisz, ale zawsze to lepiej, gdy dziunie patrzą Ci w oczy, a nie gapią się w czapkę, co nie?

 

Dvakrát jinak
Dwa razy inaczej

Papa Smurf czy Irish Sailor, to Twój styl i Twoja czapka. Noś ją więc jak chcesz, my się do tego nie mieszamy. Wprost przeciwnie! Ten design będzie wyglądać świetnie tak i tak.

No blue balls
No blue balls

Żadne kulki nie powinny być sine… w zimie. A już na pewno nie ta kula, którą nosisz na szyi. Połączyliśmy akryl z wełną, żeby Twoja czaszka miała ciepło, ale by czapka niepotrzebnie się nie mechaciła.

Gang gang
Paczka

Kolejny odjechany ciuch to wyjątkowa szansa, by wprosić się do paczki Angry Beards. A przecież wszyscy wiemy, jak cenne będą kiedyś produkty z logo wściekłej brody.

Limited edition
Limited edition

Kto pierwszy, ten lepszy. Nie czekaj na oklaski, bierz sempiternę w troki i wio do kolejki, żeby nikt nie sprzątnął Ci limitowanej edycji prosto sprzed nosa.

 
Body & Balls Shower Gel Jack Saloon 230 ml

NIE POZWÓL KULKOM ZSINIEĆ

Body & Balls Shower Gel Jack Saloon 230 ml

Chyba nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, ale wszystkie smerfy mają zdaje się niebieskie kulki. I chyba nie tylko w zimie… Nie wiemy tego na sto procent, ale jednego jesteśmy pewni. Zimowa czapka nie pomoże na zsiniałe kulki tak czy siak. To jednak nie powód, by miała marznąć Ci głowa. Połączyliśmy więc akryl z wełną, byś w takim materiale czuł się komfortowo, czapka bosko grzała, ale z drugiej strony, żeby po kilku dniach nie latały z niej kłaki. Zobaczysz zresztą.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Rozgrzewający materiał, który się nie mechaci
  • Cool look na smerfa lub marynarza
  • Nienachalny design
  • Edycja limitowana

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-ROZMIARY#

Uni. Elastyczne bydlę, które spokojnie nasadził na głowę członek paczki Angry Beards z największą łepetyną (obwód 44 do 80 cm.)

#tab-ROZMIARY#

 

#tab-MATERIAŁ#

Skład:
70% akryl
30% wełna

Idealne połączenie akrylu i wełny, żeby materiał rozgrzewał ale nie mechacił się. Ale do prania daj to raczej lasce, żeby Ci się z czapki nie zrobiła jarmułka.

#tab-MATERIAŁ#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: