Transport za darmo dla zamówień od 169 zł.
Z powrotem do sklepu

Rejestracja

Koszulka vol.2

Oferujemy kolejną, o wiele bardziej przemyślaną i elegancką wersję naszej koszulki.


UWAGA, koszulki mają rozmiar mniejszy niż normalny. Wielu z was nie przyjęło naszego ostrzeżenia i musieliście odesłać koszulki. Więc bierzemy to na siebie i jeśli zamówisz M, wyślemy ci L. Jeśli naprawdę chcesz mniejszego rozmiaru, zapisz go w notatce, ale jest naprawdę mniejszy. Przepraszamy za takie głupie rozwiązanie, nowa partia będzie lepiej pasować do rozmiarów.

Oferujemy kolejną, o wiele bardziej przemyślaną i elegancką wersję naszej koszulki. Chociaż poprzedni model powstawał przy współpracy najlepszych fachowców z branży mody, ta idzie jeszcze dalej, do przodu, i ciągle trzeba coś ulepszać. Tym razem przy projektowaniu nowego, zimowego modelu postawiliśmy na jednego projektanta, który nas zachwycił swoim minimalistycznym stylem. Tak, na pewno zgadłeś, model powstał przy współpracy z Giorgio Beardmanim.

Naturalna bawełna, w której poczujesz się jak fruwający w chmurkach. Krój opracowany dokładnie na miarę, na wszystkie figury, i do tego dizajn, uczta dla oczu i ducha. Na sercu Angry Beards, tak jak być powinno, a na prawym rękawie notorycznie znajomy brodacz. Subtelna, gustowna, dobra do teatru i do fitcentrum. Wszystko haftowane i precyzyjnie stworzone rękoma czeskich mistrzów.

Koszulce poświęciliśmy wiele czasu i dlatego jesteśmy przekonani, że zdobędzie Twoje serce.

59 zł

Koszulka vol.2

Brand name: Angry Beards
Wariant:
Kategoria: Akcesoria męskie
Dostępność: Produkt dostępny
59 zł
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
RP Avatar of author | 14.11.2018
T-shirt z jakością i przyjemnością. Dobra robota.