Potrójny zestaw – krawat, spinki, chusteczka

218,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
1.6.2022

Zdarzają Ci się sytuacje, w których trzeba założyć postronek na szyję? Chyba nie da się tego uniknąć, ale od teraz możesz się podduszać krawatem ze świadomością, że jedziemy na tym samym wózku. Żeby nie było lipy, do zestawu prezentowego dorzuciliśmy oprócz krawata również wściekłe spinki do mankietu oraz burżujską chusteczkę.

Informacje szczegółowe

Dostawę masz u nas GRATIS!
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 500 zł a dostawę masz gratis!
Doręczenie następnego dnia
Doręczenie następnego dnia
Zamów i zapłać dziś do 9:00 a już jutro będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

NIE RŻNIJ BURŻUJA

Musisz iść między nowobogackich bubków, którzy udają nie wiadomo kogo? Albo jesteś jednym z tych cwanych kolesi, którzy wiedzą, jak eleganckie szmaty pomagają w karierze czy na randce? Żebyś nie musiał rzucać swojej męskości w kąt, wykombinowaliśmy dla Ciebie zestaw, z którym możesz pokazać się w najbardziej wyszukanym towarzystwie. Będziesz reprezentować kawałek świata wściekłych brodaczy, który zabierzesz z sobą. Pozostali „gentlemani” nie będą się przesadnie koncentrować na Twoim stroju, ale możesz być pewien, że panie go zauważą i zacznie je zżerać ciekawość. A gdy tylko zwęszą, że nie jesteś zwykłym gryzipiórkiem, ale nabuzowanym testosteronem kolesiem, możemy się spokojnie założyć, że wyjdzie z tego niezapomniany podryw.

 

Tango z krawatem
Tango z krawatem

Sztuczny jedwab tkany z lekką kreską. Na szczycie krawatu przyczajony wąsacz. Poradzi sobie podczas degustacji, potańcówki oraz nocnej zabawy w pokoju hotelowym.

Burżujska chusteczka
Burżujska chusteczka

Czarno-żółta chusteczka z nadrukowanymi prawdziwymi męskimi artefaktami. Nie noś jej zmiętej w gaciach, ale pięknie ułożoną w kieszonce na piersiach, niech cały świat ją zobaczy.

Wściekłe spinki
Wściekłe spinki

Spinki do mankietów tak śliczne, że jeśli nie masz koszuli, do której by pasowały, to już masz powód, by ją mieć. Zamów potrójny zestaw od Angry Beards i od razu wyskocz po jedną do Vistuli.

Topowy materiał
Topowy materiał

Sztuczny jedwab czyli art silk w czarnym kolorze to topowa opcja dla prawdziwego faceta. W końcu dlaczego Men in black, John Wick czy Barney nie noszą kolorowych bzdur?

 
Sportovní lubrikant na pytel

NIE PRZEGAP SZANSY

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Pytasz, dlaczego noszenie tej chusteczki jest takie ważne? Nie, ona serio nie jest od smarkania. Przynajmniej nie ta Twoja. Złożysz ją według instrukcji z netu, a potem wsuniesz do zewnętrznej kieszonki marynarki i będziesz z dumą nosić. Chusteczka czeka na swoją szansę i cały wieczór rozgląda się zalotnie po okolicy. Jej czas nadejdzie. Zawsze. Laski mają bowiem taką ciekawą tendencję, żeby się w kluczowych momentach rozryczeć, to prawda znana setki lat. Gdy tylko zauważysz łezkę swojej ukochanej, względnie swojego dzisiejszego łupu, nadszedł Twój czas. Wystarczy jednym szybkim ruchem wyjąć jedwabny kwadracik i zaoferować go damie. Tak po prostu i bez słów, kiwną tylko głową ze zrozumieniem. I trafiasz w dziesiątkę, przygotuj się już tylko, że wszystkie punkty trafiają dziś do Ciebie. Ding ding ding! A kolesiom bez chusteczek pozostaje włożyć ręce do kieszeni i policzyć na palcach ile jest pieć plus pięć!

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Subtelny krawat z prawie niedostrzegalną nutą wścieklicy
  • Burżujska chusteczka w stylu tych najwyższych sfer
  • Spinki do mankietu z wściekłym brodaczem
  • Materiał z najwyższej półki – sztuczny jedwab i metal
  • Pierwszy produkt Angry Beards, z którym nie wyrzucą Cię nawet z hotelu Plaza

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Naucz się wszystkich trzydziestu siedmiu sposobów wiązania krawata oraz dwudziestu dwóch sposobów składania chusteczki do kieszonki marynarki. Albo poproś laskę, ona powinna takie rzeczy umieć sama z siebie.

PROTIP:To samo dotyczy ewentualnego prania czy ewentualnej konserwacji.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Czarny krawat i chusteczka ze 100% sztucznego jedwabiu. Metalowe spinki do mankietów.

#tab-Skład#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie