Wkład do zapachu do auta Jeremy Carson

Nowość
32,90 zł
Skladem

Polubiłeś się z zapachem do auta od Angry Beards? Nie chcemy, by była to jednorazowa znajomość, łap więc wkład wymienny. Z tym samym odjazdowym zapachem cytrusów i starej Ameryki, Jeremy Carson. Wkład jest kompatybilny ze wszystkimi typowymi dyfuzorami, takimi jak ten, który możesz dostać od Angry Beards w postaci prezentu do zamówienia.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

KEEP CALM AND RELOAD

W pełni rozumiemy, że nie możesz rozwalać u nas 425 zeta za każdym razem, gdy kończy Ci się zapach w furze. Byłoby zresztą szkoda, gdyby znajomość z dyfuzorem od Angry Beards miała być tylko jednorazowa. Wysyłamy Ci więc wkład wymienny. Z dokładnie takim samym zapachem Jeremy Carson, który odpali w Twojej furze eksplozję cytrusów i lawendy, którym towarzyszy kumplowskie przybicie piątki pełne czarnego pieprzu i imbiru. To wszystko otulone w głęboki welon skóry, tabaki, tonki i paczuli, dających Twojej furze vibe błyszczącej Ameryki.

 

LOCK'N'LOAD
LOCK'N'LOAD

Wkład wymienny do typowego dyfuzora na sztyfty. Najlepiej tego naszego, który dajemy w prezencie.

BIGGER IS BETTER
BIGGER IS BETTER

Zapach z czasów, gdy diesel nie był w niełasce a litr kosztował tylko co paczka gum do żucia.

TO NIE JEST FURA…
TO NIE JEST FURA…

…to biuro! Obojętnie czy rapujesz za kierownicą jak Żabson czy napierniczasz Slayera, z tym zapachem wszystko będzie lepsze.

JEREMY CARSON
JEREMY CARSON

…to biuro! Obojętnie czy rapujesz za kierownicą jak Żabson czy napierniczasz Slayera, z tym zapachem wszystko będzie lepsze.

 
Car scent

DRUGI DOM

Car scent

Spraw, by w furze było wygodnie. Nieważne czy stoisz w korku w drodze do roboty, czekasz godzinami na młodą przed butikiem, albo przejeżdżasz cała Europę wzdłuż i wszerz – dla wielu z nas fura to drugi dom. Spraw więc, by był ładny, wystarczy taka pierdoła jak luksusowy męski zapach.

Jeśli nie masz jeszcze dyfuzora, wystarczy nakupić czarnego złota za 425 zeta i zgarnąć od nas zapach do auta w prezencie. Wkłady możesz brać na zapas, na pewno nie zginą.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Dwa wkłady wymienne zapachu do auta od Angry Beards
  • Kompatybilny z dyfuzorami na sztyfty aromatyczne o średnicy 7 mm
  • Eksplozja cytrusów, korzennych nut pieprzu, skóry, tabaki, tonki, paczuli
  • Uczucie jazdy z prawdziwą Ameryką
  • Poleca sam Jeremy Carson

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-UŻYTKOWANIE#

Rozerwij delikatnie niczym gumkę i bez zbędnej zwłoki zmień stary wkład dyfuzora na nowy. Lock’n’load, baby!

OSTRZEŻENIE: Unikaj kontaktu wkładu ze skórą i wnętrzem fury. Po prostu otwórz, elegancko właduj z opakowania do dyfuzora i zamknij. Żadnych czułości, całusów ani kowbojskich selfie ze sztyftem w łapie.

#tab-UŻYTKOWANIE#

 

#tab-SKŁAD#

Dwie sztuki wkładu wymiennego (naboju) do typowych dyfuzorów. Kompatybilny z modelem Angry Beards, który dorzucamy jako prezent do zamówień ponad 425 zeta, lub z dowolnym innym dyfuzorem na sztyfty bawełniane albo plastikowe, o wymiarach 7 x 72 mm.

Zawiera: 2-acetoxy-2,3,8,8-tetramethyloctahydronaphthalene; Limonene; Acetyl cedrene; Cyclamen aldehyde; beta-Pinene; alpha-Pinene; Linalyl acetate; Coumarin; Acetic acid, anhydride, reaction products with 1,5; Linalool; beta-Caryophyllene.

Ostrzeżenie: Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Unikać wdychania oparów. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Skorzystać z pomocy lekarza. Zawartość i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny.

#tab-SKŁAD#

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: akcesoria
secondName: 2 ks

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: