Transport za darmo dla zamówień od 169 zł.
Z powrotem do sklepu

Rejestracja

BFC - Beard Fighting Championship

Beard Fighting Championship

BFC to profesjonalny konkurs w dziedzinie szeroko pojętych sztuk opieki nad brodami (MBA). Nasza firma jednoczy czołowych brodaczy z całego świata w ramach największego online konkursu na temat brody. BFC tworzą 4 dywizje w zależności od długości, dla których obowiązują jednolite zasady MBA.

Pierwszy pojedynek odbył się 13.8.2019 i od tego momentu przemierzyły długość włosa na brodzie niezliczone tłumy facetów. Wydarzenia takie są atrakcją dla szerokiej publiki, ale wkraczać do beardtagonu proponujemy raczej tylko zawodnikom z najwyższej półki. Wystarczy jeden błąd i może być po wszystkim.

Obecnie mamy za sobą pierwszą rundę w każdej z kategorii długości. Włączenie się jest dla nowych zawodników otwarte zawsze na początku nowego sezonu. Do rozpędzonego już współzawodnictwa może się włączyć tylko ograniczona liczba brodaczy, wykazujących ekstremalne zdecydowanie.

BFC_otagon-01

ZASADY

1. Zawsze rozmawiaj na temat BFC.

2. Przed każdym fightem musisz przesłać zdjęcie z wymierzoną brodą. Mierzymy od dolnej wargi do końca najdłuższego włosa.

3. Każda walka nowe zdjęcie.

4. Żadnych filtrów, prawdziwa walka.

5. Dwie przegrane i kończysz.

Wynik pomiaru oraz zdjęcia konkursowe przesyłaj na info@angrybeards.cz. Proponujemy jako najlepsze rozwiązanie przesyłanie zdjęć w ujęciu od przodu pamiętając o tym, że chodzi o beard fighty, trzeba więc przesyłać widok głowy z beardem. Zdjęcie może być jakiekolwiek, o ile będzie dowodem na przeprowadzenie pomiaru, byle było aktualne, przy czym do każdej walki trzeba zgłaszać inne zdjęcie, nie można zdobyć tytułu z jednym zdjęciem. Każdy, kto zdobędzie tytuł czempiona w swej kategorii długości, ewentualnie w kilku kategoriach, zdobywa tytuł, pierścień czempiona oraz szacunek wszystkich. Pierścień nie jest przechodni, zdobywca zatrzymuje go na zawsze, nawet jeśli z czasem sam tytuł utraci.

AngryBeards

PONIŻEJ AKTUALNA DRABINKA PIERWSZEGO SEZONU

Flylength length do 9 cm

Flylength

Bantam length 9-14 cm

Bantamlenght

Feather length 14-24 cm

Perovalength

Superlong length powyżej 24 cm

W tej chwili trochę dzikiej długości, którą musimy wypełnić, więc jeśli jesteś już weteranem, nie wahaj się zarejestrować.

SuperDlouha

Z powrotem do sklepu