BusyB - About us

busyb-team-1500x690-v2

 

Czym jest BusyB?

Tak długo podkradałyście czarne złoto swoim kochasiom i błagałyście o własne kosmetyki, działające tak samo jak te męskie, że w końcu się poddaliśmy i ugryźliśmy ten temat. Bo przecież zadowolona kobieta to profit dla wszystkich stron.

I tak powstały BusyB. Kosmetyki funkcjonalne, bazujące na solidnym fundamencie produktów Angry Beards, ale w celu osiągnięcia doskonałości odpicowane przez laski dla lasek. BusyB nie zrobi z ciebie księżniczki, ale ułatwi ci życie. Bo o to przede wszystkim chodzi. Żebyś nie musiała w codziennym kieracie skupiać się jeszcze na poceniu, bolesnych otarciach naskórka czy suchych dłoniach. Z tym wszystkim ci pomożemy – jesteśmy do twojej dyspozycji, zawsze gdy będziesz tego potrzebować. Przygotuj się na zgarnięcie jackpota, bo to o wiele lepsze niż wygrana w loterii na osiedlowym festynie.

busyb-team-selfie-800x800

 

Trzymaj z nami

Dla nas to oczywiste, bez Ciebie nie będzie zabawy. Dlatego interesuje nas Twoja opinia o naszych produktach i jeśli mamy jeszcze gdzieś margines do poprawy, koniecznie daj nam znać. Tak samo chętnie przygarniemy pomysły na inne gadżety, które są Ci niezbędne i pomogą przeżyć Ci najcięższe dni. Te wszystkie dni, gdy nie wyrabiasz, facet wkurza Cię pytaniami typu gdzie mam czyste bokserki a za plecami czterdziesty raz coś wrzeszczy mamooo. Coś wymyślimy. Bo te kosmetyki są przede wszystkim pod Ciebie i dla Ciebie.