Grabie do czyszczenia szczotki

18,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
13.12.2023

Poznajcie się. To jest Brushpick [braszpik] czyli takie grabie na liście, które sprawią, że stara miotła znów ruszy w tango. Urządzonko, którym wydobędziesz ze szczotki wszystko, co się tam wcześniej nazbierało.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

SYF OUT

Szczotka to taka czarna dziura każdej brody. Zasysa wszystko –⁠ resztki olejków, balsamów, wosków, Dopingu, latające luzem włosy z brody, pyły i drobinki. A ponieważ szczotka stara się o Ciebie codziennie, byłoby całkiem w porzo, gdybyś czasem dla odmiany Ty postarał się o nią. Co tydzień, albo gdy sobie przypomnisz, wyczesz szczotkę Braszpikiem. On wydostanie z niej brodę, pyły i cały ten nazbierany syf. Z brody środki kosmetyczne regularnie wymywasz, i chociaż Braszpik poradzi sobie w większości z podobną kuracją oczyszczającą Twojej szczotki, byłoby fajnie chociaż od czasu do czasu resztki wymyć mydłem.

 

Grabi i dzwoni
Grabi i dzwoni

Komu dzwonią, temu dzwonią, nam nie dzwoni żaden dzwon. Ale od pisania tych wszystkich tekstów już nam trochę odwala i dzwoni. Z Braszpikiem zacznie dzwonić i Tobie.

ČISTÍ
Czyści

Grabie usuną ze szczotki wszystko, co nie powinno tam być –⁠ brodę, pyły, drobinki, śmieci. No serio, nie uwierzysz, co kryje się w męskich szczotkach.

Materiał pierwsza klasa
Materiał pierwsza klasa

Tylko czysty metal i drewno. Gdy tylko go ujmiesz, idealnie Ci siądzie a Ty zrozumiesz, że masz w ręku porządne narzędzie. Nieśmiertelne niczym szczotki od Angry Beards.

NEROZLUČNÁ DVOJKA
Nierozłączna para

Sam Braszpik nie da Ci zbyt wiele. Potrzebujesz przede wszystkim szczotki, to ma sens. Nasze Safe, Gentler i Harden to pewny wybór.

 
GR-BRUSHPICK-Product-2

SIŁA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Čistí kartáče od namotaných vousů

Wielka siła to jednocześnie wielka odpowiedzialność. Braszpik to nie jest żaden plastikowy zamiennik, tylko kawał stali szlachetnej. Teoretycznie mógłbyś w ten sposób porysować bardziej miękkie szczotki. Zgięcie druta nie jest jednak całkowicie prostopadłe, dlatego nie jest on dłuższy niż włosie szczotki. Jeżeli nie masz więc jakichś szczególnych talentów, to nie dostaniesz się aż do drewna. Tak czy siak, czyść tę szczotkę, gościu, zachowując zdrowy rozum.

A jeśli chętnie byś coś przeczyścił, ale póki co nie masz szczotki, zobacz na te od Angry Beards. Dla krótszych bród mamy Gentlera, dla dłuższych Hardena a kto szuka czegoś w wersji podróżnej, znajdzie szczotkę Safe.

#tab-Kluczowe właściwości#

  • Brusphick czyści szczotę
  • Zgarnia cały syf raz dwa
  • Kto z nami nie pije
  • Tego we dwa kije
  • Tobie też już bije?

#tab-Kluczowe właściwości#

 

#tab-Sposób użycia#

Każdy facet powinien starać się o swoją szczotkę. Co tydzień trzeba usunąć włosy, które zaplątały się we włosie. Raz w miesiącu usunąć ze szczotki resztki olejków, wosków czy innych substancji. A dwa razy do roku namydlić szczotkę szamponem, spłukać, osuszyć ręcznikiem, przedmuchać suszarką i zostawić do wyschnięcia na parapecie koło grzejnika. Wszystkie te obowiązki niesamowicie ułatwią Ci grabie, dzięki którym więcej czasu zostanie Ci na zachwyty się nad swoją brodą.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Budowa#

Drewniana rączka z wystarczającymi 6,5 cm. Wbudowanych 69 żelaznych drutów. W zasadzie to cały Braszpik. Idealne urządzenie do czyszczenia wszelkiej maści szczotek z włosiem.

#tab-Budowa#

 

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
RG Avatar of author | 3.9.2023
Włos zawsze dało się jakimiś sposobami wydłubać z kartacza, ale reszty już nie. Nie spodziewałem się, że tam tyle syfu 😉 Także polecam każdemu... 😁
5
PJ Avatar of author | 13.3.2023
Wspaniała sprawa, czyści kartacza jak nic innego. Polecam serdecznie
5
AP Avatar of author | 6.3.2023
Rewelacja
5
Avatar of author | 21.2.2023
Porządne grabki, polecam.
5
MP Avatar of author | 13.12.2022
Super produkt. Szukałam czegoś, co pozwoli mi wyczyścić moją szczotkę z włosia dzika i zachęcona opiniami kupiłam te grabie. Doprowadziły one moją 5 letnią szczotkę do stanu, gdzie wyglądała jak nowa, a mój partner jej nie poznał xd Generalnie sztos.
5
MW Avatar of author | 4.10.2022
Super grzebień, bardzo pomocny w wyczesywaniu zarostu, który pozostał na kartaczu
5
MC Avatar of author | 4.9.2022
Zajebiste! Czyści szczote pierwsza klasa, mam dwa duże psy w domu i często tam ich sierść się dostaje ale grabie są zbyt potężne aby im ulec! Polecam!

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: