Drewniana szczotka do brody Harden

76,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
27.9.2023

Każdy brodacz powinien mieć szczotkę. Dzięki szczotce wyczeszesz ją od korzonków po same końcówki oraz rozetrzesz olejek czy balsam. Ponadto pomożesz skórze pozbyć się martwych komórek i poprawisz jej ukrwienie w celu jeszcze wydajniejszego wzrostu. Wersja z twardszym włosiem dla solidnego brodziszcza.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

BUK & TUNINGOWANY DZIK

Sprawdzone przez lata połączenie tradycyjnych materiałów. Szczotkę produkujemy z bukowego drewna. Od samego jej używania nie zmienisz się jednak w Pinokia. Elegancki drewniany uchwyt ma zaokrąglone brzegi, całość o wymiarach 10,3 × 6,3 cm, więc idealnie zmieści się w każdej dłoni. Wyposażyliśmy go w 69 000 sztuk włosia dzika, wzbogaconego o garść twardszych, syntetycznych, zapewni więc porządne wyczesanie dłuższego brodziszcza. Dla krótszej brody (do około 7 cm) nada się raczej Gentler, którym silniejszą brodę tylko byś połechtał.

 

TWARDE JAK…
TWARDE JAK…

Żeby osiągnąć idealną sztywność, której broda tak potrzebuje, do szczotki wpletliśmy połączenie włosia dzika z włosiem syntetycznym.

ONE SIZE FITS ALL
ONE SIZE FITS ALL

Zaokrąglone krawędzie szczotki, ergonomiczne wcięcia i przemyślany rozmiar. Spasuje do ręki równie idealnie niczym bimbały.

Full antistatic
Full antistatic

Naładowana powinna być komórka, nie broda. Dlatego wybraliśmy antystatyczne materiały, żeby broda nie skończyła najeżona na wszystkie strony.

Worek mistrza
Worek mistrza

Chcesz dać szczotkę do łazienki, a tam nie ma już ani centymetra kwadratowego placu? Głowa do góry, powiesimy szczotkę. Wsadź ją do worka, teraz wystarczy już tylko wolny haczyk.

 
Dřevěný kartáč na vousy Harden

od teraz tylko przystrzyżona broda

 

CHIŃSKIE PIESZCZOTY ZAWSZE NA PROPSIE

Kombinace štětin zasazená do bukového dřeva

Szczotkowanie brody to dla niej nie tylko bonus, ale po prostu konieczność. Dzięki porządnemu wyszczotkowaniu usuniesz zmartwiały naskórek, a jeżeli przeczeszesz brodę zaraz po aplikacji olejku lub balsamu, równomiernie rozprowadzisz preparat po całej brodzie.

Regularne szczotkowanie pozwoli Ci osiągnąć super look brody. A masaż skóry pomoże Ci dodatkowo wesprzeć wzrost. Jednorazowa inwestycja w szczotkę okaże się na lata, chyba że trzy razy ją zgubisz, niczym Marty.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Idealne wyczesanie od korzonków po końcówki
  • Stymulacja skóry do efektywniejszego wzrostu
  • Ergonomiczny design z bukowego drewna
  • 69 000 sztuk włosia dzika oraz włosów syntetycznych w idealnych odległościach
  • Wszystko z materiałów antystatycznych

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Brodę szczotkować jest najlepiej po użyciu olejku, balsamu lub wosku. Unikaj szczotkowania na sucho, czuć wtedy szarpanie, możesz też połamać i uszkodzić włosy brody. Wyczesywanie brody 1 czy 2 razy dziennie spokojnie wystarczy – tutaj tak samo działa zasada, że mniej znaczy więcej, ponieważ zbyt częste szczotkowanie brody może spowodować, że włosy zaczną wypadać.

Szczotka dba o Ciebie codziennie, ale od czasu do czasu Ty powinieneś zadbać i o nią. Regularnie usuwaj z niej zaplątane włosy, najlepiej korzystając przy tym z Brushpicka. To takie grabie, którymi po prostu przelecisz po włosiu i wydostaniesz z niego cały ten burdel razem z resztkami olejków, balsamu czy wosku.

A od czasu do czasu, powiedzmy tak dwa razy do roku, ale najlepiej w zależności pod poziomu zachlewienia, powinieneś zafundować szczotce porządną kurację oczyszczającą. Namydlisz włosie szamponem, spłuczesz, osuszysz ręcznikiem, przedmuchasz suszarką i zostawisz do wyschnięcia na parapecie koło grzejnika. Suszenia szczotki nie opitalaj, włosiu dzika nie trzeba wiele, żeby zatęchnąć się, niczym przemoczony kundel.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Budowa#

Szczotka ma rozmiar 10,3 × 6,3 cm. Zgodnie z prawem Bearona uchwyt wyposażyliśmy po obu bokach w aerodynamiczne nacięcia. Bukowe drewno uzupełnia włosie dzika oraz syntetyczne, oczywiście całkowicie antystatyczne.

Harden jest idealny dla brody dłuższej (ponad jakieś 7 cm). W przypadku krótszego brodziszcza, lepiej używać Gentlera, który ma więcej bardziej miękkich włosów o mniejszych odstępach. Ale oczywiście każdemu przypasuje coś innego.

#tab-Budowa#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
DK Avatar of author | 26.6.2022
Top!

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: