Spray do butów Datesaver

51,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
1.2.2023

Nie ma to tamto, śmierdzące buty potrafią spieprzyć wszystko. Nieważne, czy wyczynowo uprawiasz sport, dusisz przez cały dzień stopy w półbutach, czy po prostu jesteś pocącym się bydlęciem – nie rozpaczaj. SAVER is here. Przedstawiamy najefektywniejszy sposób na walkę ze śmierdzącymi butami. Wystarczy psiknąć do butów, zostawić (najlepiej na noc), a rano bez problemów się obuć. Poznajcie się, oto DATESAVER!

Informacje szczegółowe

Dostawę masz u nas GRATIS!
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
Doręczenie następnego dnia
Doręczenie następnego dnia
Zamów i zapłać dziś do 9:00 a już jutro będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

BIOHAZARD W PRZEDPOKOJU

Po całym dniu, w totalnym biegu, wreszcie wieczór. A do tego ta fajna cizia koniecznie zgodziła się na randkę. Znaczy, szklaneczkę wina. Wszystko idzie aż za dobrze, szklaneczka za szklaneczką. Cięcie. Ślina pod drzwiami. A potem oczywiste pytanie: „Wejdziesz, co nie?” No jak nie, jak tak! Zdejmujesz buty i…to koniec. Ona zaczyna kaszleć, kaszle i kaszle, dusi się. Więc szybko wkładasz je z powrotem i spierniczasz w podskokach. Jeśli nie wiesz jak to jest, uwierz, my wiemy. Zwłaszcza w lecie robi się prawdziwe piekło. Więc, jak widzisz, nie jesteś sam. Dlatego opracowaliśmy DATESAVERa – bezkompromisowego mordercę dwuskarpecianu.

 

DATESAVER
DATESAVER

Śmierdzące buty są dla randki tak samo zabójcze, jak kryptonit dla Clarka Kenta. Walcz z nimi z wykorzystaniem najcięższego dostępnego kalibru i już nigdy nie bój się ściągnąć butów, gdziekolwiek!

Higieniczna czystość
Higieniczna czystość

Ekstremalnie aktywny skład, tylko nieprzesadnie wypachniony. Pachnie podobnie do chloroformu albo otwartego właśnie basenu. Końcówkę delikatnie przygłuszyliśmy cifowym cytrusem.

Psikanie unlimited
Psikanie unlimited

Nakap do środka i pozostaw na kilka godzin, idealnie na noc. To nie jest przepis na dziecko, ale na spokojną głowę, nawet gdybyś musiał zdjąć buty w domu samej królewny.

Uzależniająca aplikacja
Uzależniająca aplikacja

Wciskanie atomizera na buteleczce 200ml jest jak wciskanie spustu M16. Każde wciśnięcie to prawdziwa symfonia, która zmienia świat wokół Ciebie w bezpieczniejsze miejsce do życia.

 
SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

ZABIJ SMRÓD, URATUJ RANDKĘ

SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

Dzięki aktywnym składnikom DATESAVER poradzi sobie ze smrodem wżartym głęboko w strukturę Twoich butów. Ponieważ smród kryje się we wszystkich zakamarkach buta, DATESAVER zawiera chemię, która radzi sobie nie tylko z łatwo dostępną powierzchnią, ale przechodzi przez wszystkie warstwy tkanin i skóry, z których zrobione są buty. Wystarczy wieczorem sięgnąć po 200 ml buteleczkę z uzależniającym atomizerem i spryskać wnętrze. Rano wkładasz buty i hej przygodo!

Jeżeli na serio chcesz pozbyć się smrodu z butów, to właśnie tak. A nie dezodorantem czy innym perfumidłem. A gdyby problemem były stopy, rzuć okiem na zestawik, w którym DATESAVER znajdziesz wraz z dezodorantem do nóg, czyli FAKSAVERem.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Koniec ze śmierdzącymi butami
  • Rozzuj się bez wstydu kiedykolwiek, gdziekolwiek
  • Zapach higienicznej czystości
  • Atomizer ułatwiający użytkowanie
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Spryskaj całe wnętrze buta i pozwól DATESAVERowi pracować kilka godzin, idealnie przez noc, zanim znów ubierzesz buty. Powtarzaj tak często, jak trzeba – bez obaw o kolor czy materiał buta.


Zawiera: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.

Zagrożenia: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nie wypuszczać do środowiska. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. Zawartość i opakowanie usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Napakowana mieszanka zdolna do uprzykrzenia życia wszystkim paskudztwom, które wściekle mnożą się w głębi każdego buta, emanując przy tym śmierdzącą mocą. DATESAVER zawiera kupę chemii, która przelezie przez wszystkie warstwy, utrzymując wnętrze buta w higienicznej czystości.

Inspiracją dla zapachu była dla nas higieniczna czystość, bo jak idzie w piosence: „…Ani w PZU ani w PKP

I tylko tylko w WC!”

Opakowanie 200 ml w plastykowej butelce z atomizerem

Skład:
WODA, METYLAL, KOKAMIDOPROPYLOBETAINA, WODOROSIARCZAN POTASU, CHLOREK BENZALKONIOWY, FENOKSYETANOL, PERFUMY, CHLOREK SODU, GLIKOL TRIETYLENOWY, SKŁADNIKI PERFUM (LIMONENE, LINALOOL).

#tab-Skład#

 

#tab-Dla starego urzędasa#

Skład:
PONIŻEJ 5%: AMFOTERYCZNE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, KATIONOWE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, POTASSIUM METABISULFITE, PHENOXYETHANOL, PERFUMY, LIMONENE, LINALOOL

Dostępny publicznie arkusz danych składników detergentu zgodny jest z rozporządzeniem nr 648/2004/WE w sprawie detergentów, załącznik VII D. WODA, METYLAL, KOKAMIDOPROPYLOBETAINA, POTASSIUM METABISULFITE, CHLOREK BENZALKONIOWY, FENOKSYETANOL, PERFUMY, SODIUM CHLORIDE, GLIKOL TRIETYLENOWY, LIMONENE, LINALOOL

Nomenklatura składników INCI: http://ec.europa.eu/enterprise/cosmetics/cosing/

#tab-Dla starego urzędasa#

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Barber
secondName: 200 ml

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: