Płyn do czyszczenia Narzędzia Mr. Proper Beard

18,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
6.3.2024

Uniwersalny płyn do czyszczenia urządzeń heavy-duty, przede wszystkim naszego Beard Rollera, do którego dodajemy go gratis. Poza tym wykorzystasz go do shavetty, nożyczek i całej reszty narzędzi zbrodni, do których przylepi się od czasu do czasu trochę krwi. Czyści, ale jest niepijalny, więc nie będziesz go podpijać jak Alpę.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

WD40, DUCT TAPE I…

Nie rusza się, choć powinno? Psiknij WD40. Rusza się, choć nie powinno? Owiń taśmą klejącą. Ta para zmieni każdego faceta w MacGyvera, który naprawi wszystko na świecie. Nie da jednak rady wyczyścić Beard Rollera ani shavetty, dlatego brodacze biorą do łazienki Tool Cleanera. Ostre narzędzia naruszają naskórek, więc bez ich czyszczenia prosisz się o solidne kłopoty. Stworzyliśmy dla Ciebie płyn do czyszczenia, który zadba o czystość i jednocześnie elegancko wpasuje się między inne produkty Angry Beards na Twojej półce.

 

Łazienkowe WD
Łazienkowe WD

Tool Cleaner nie przesmaruje wprawdzie maszyny, ale za to wypoleruje elegancko wszystkie narzędzia. Żyletki, shavetty, Beard Rollera, piercingi, cokolwiek!

Wypal robactwo
Wypal robactwo

Najlepszym sposobem uniknięcia problemów jest czystość narzędzi. Tool Cleaner wypali każde robactwo z każdego narzędzia, a Twoja skóra kiedyś Ci za to podziękuje.

Najczystsza czystość
Najczystsza czystość

Popsikaj i odczekaj 60 sekund. Zaraz po nich Twoje narzędzie będzie czystsze od dziewicy konsekrowanej. Czystsze od lilii. Czystsze niż Durczok po odwyku.

Viktor Čistič
Wiktor Czyściciel

Do tego w opakowaniu, które nie narusza stylistyki produktów Angry Beards. Nie wpuściłbyś przecież do swojej świątyni jakiegoś badziewia z marketu, co nie?

 
Tool Cleaner – čistič na Beard Roller

TO NIE JEST ZŁOŻONE

 

KOMPATYBILNOŚĆ 100%

Zbaví povrch nečistot a bakterií

Tyle gadania o środku do czyszczenia. A Ty wciąż gościu to jeszcze czytasz. Mamy w ofercie o wiele ciekawsze rzeczy, które sprawią Ci radochę i są w pełni kompatybilne z Tool Cleanerem. Przy okazji rozwiązałbyś problem, że nie masz czego czyścić. A może w Twojej łazience przydadzą się shavetty Garrigue albo Žižka?

A jeżeli chcesz dostać Tool Cleaner kompletnie za free, to spraw sobie Beard Rollera, do którego środek czyszczący z automatu walimy gratis. Ten wynalazek penetruje skórę niczym Johnny Sins a jego regularne stosowanie pobudzi do wzrostu najbardziej rozleniwione brodziszcze.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Oczyszcza powierzchnie urządzeń heavy-duty
  • Usuwa z powierzchni zabrudzenia, zapobiegając tym samym zapaleniom
  • Nie uszkadza urządzeń
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Opłucz narzędzie gorącą wodą i otrzep. Powierzchnię popsikaj równomiernie Tool Cleanerem i odczekaj 60 sekund. Po ich upływie wszystko będzie safe-to-use i możesz zacząć nakłuwać gębę Rollerem albo zaokrąglać kontury Shavettą.


Niebezpieczeństwo: H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary. H319 Działa drażniąco na oczy. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorą cych powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. P233 Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.

P305+351+338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313 W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady się pod opiekę lekarza. P501 Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

UFI: KXR2-F0EQ-M004-Y5K5

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

SKŁAD:
Woda, denaturowany alkohol etylowy, cocamidopropyl betaine, gliceryna, olejek eukaliptusowy, olejek herbaciany, olejek tymiankowy oraz olejek goździkowy

Opakowanie 50 ml

#tab-Skład#

#tab-Dla starego urzędasa#

Mniej niż 5% amfoteryczne substancje powierzchniowo czynne, Perfumy.

#tab-Dla starego urzędasa#

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
PW Avatar of author | 21.9.2023
Produkt spełnia moje oczekiwania dobrze czyści i urządzenie jest gotowe do działania ponownie ekstra
5
PW Avatar of author | 14.3.2023
Bardzo mega czyści polecam jest bezpieczny i mega dla urządzenia
5
PW Avatar of author | 26.10.2022
Bardzo spełnia moje oczekiwania nawet za netto oczyszcza czuje się bezpiecznie i mogę dalej uzywac rollera dziękuję
5
D Avatar of author | 6.10.2021
Przyzwoity środek czyszczący i odkażający rollera. Ma przyjemny zapach. Butelka z atomizerem spray jest naprawdę niezłej jakości. Polecam ten produkt!

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: