Set 007

249,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
5.6.2023

Życie pełne jest misji, które prowadzą facetów w nieoczekiwane miejsca. Zestaw 007 idealnie nada się na każdy bal, kolację smart dress czy wesele. Stylu dodadzą Ci szykowny krawat, wściekłe spinki oraz chusteczka. O powodzenie operacji specjalnych typu skoczna polka lub porwanie panny młodej zadba Antistick. Pracę siedzącą, polegającą na żmudnym wyciąganiu informacji przy piwie lub podczas partyjki pokera z megazłoczyńcą ogarnie z kolei Antisweat. Całość zapakowana w stylową metalową puchę.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Doręczenie następnego dnia
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

SHAKEN, NOT STIRRED

Jak bardzo lubisz Martini? Czy może jednak wolisz piwo? My też. Ale każdego faceta życie pośle czasem na misję, która wymaga marynary i koszuli. A jeśli ma być na galowo, to już naprawdę porządnie. Wszystkie cacka z tego zestawu przygotował dla Ciebie, agenta z licencją na zabijanie, sam Q. Gdy będziesz brylować na balu pomiędzy sukniami, Antistick rozszerzy paletę Twoich ruchów w tańcu. Twoich ruchów nie będzie bowiem hamować przylepiony do uda worek. A jeśli zdecydujesz się zasiąść do partyjki pokera w kasynie, dzięki Antisweatowi wyjdzie Ci każdy blef, bo dzięki idealnej suchości w gaciach Twoja kamienna twarz ani drgnie.

 

Tango z krawatem
Tango z krawatem

Sztuczny jedwab tkany z lekką kreską. Na szczycie krawatu ukryty wąsacz. Poradzi sobie podczas degustacji, potańcówki oraz nocnej zabawy w pokoju hotelowym.

Burżujska chusteczka
Burżujska chusteczka

Czarno-żółta chusteczka z nadrukowanymi prawdziwymi męskimi artefaktami. Nie noś jej zmiętej w gaciach, ale pięknie ułożoną w kieszonce na piersiach, niech cały świat ją zobaczy.

Wściekłe spinki
Wściekłe spinki

Spinki do mankietów tak śliczne, że jeśli nie masz koszuli, do której by pasowały, to już masz powód, by ją mieć. Zamów Zestaw 007 od Angry Beards i od razu wyskocz po jedną do Vistuli.

Worek Cię nie zdradzi
Worek Cię nie zdradzi

Dwie najsilniejsze bronie, bez których żaden agent nie rusza w teren. Adekwatnie do charakteru misji weź albo preparat obniżający tarcie, albo dezodorant.

 
ST-007-22W37-1400px-1_NEW

CHWILKA DLA FACETA

Jen chlap a jeho pytel

Tylko facet i jego worek. Podejrzewamy, że kosmetyki intymne to taka trochę nietypowa sprawa. Nie ma się jednak czego wstydzić, a każdy, kto ma worek, powinien mieć też jaja, by o niego zadbać. Może Cię kusić, by do pomocy z aplikacją zawołać laskę, jednak w tym przypadku ostrzegamy, że pielęgnacja krocza może wykroczyć daleko dalej.

W terenie agent ma walczyć nie z workiem. Ręce musi mieć wolne, a nie wciąż zajęte odklejaniem kulek. Dlatego do Zestawu 007 dorzucamy też legendarne combo Calm Balls – Antistick żebyś nie musiał co krok walczyć z odklejaniem moszny od ud oraz Antisweat, byś mógł realizować operacje graniczące ze śmiercią bez kropelki potu.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Subtelny krawat z prawie niedostrzegalną nutą wścieklicy
  • Burżujska chusteczka w stylu tych najwyższych sfer
  • Spinki do mankietu ze wściekłym brodaczem
  • Antistick i Antisweat, które pomogą Ci z każdym rodzajem misji
  • Stylowa metalowa pucha

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

KRAWAT + SPINKI + CHUSTECZKA: Naucz się wszystkich trzydziestu siedmiu sposobów wiązania krawata oraz dwudziestu dwóch sposobów składania chusteczki do kieszonki marynarki. Albo poproś laskę, ona powinna takie rzeczy umieć sama z siebie.

ANTISTICK: Weź ilość odpowiednią do powierzchni Twojego worka i delikatnie rozetrzyj ją w dłoniach. Następnie równomiernie nanieś ją na cały worek mosznowy a resztki z rąk wytrzyj o uda i okolice kulek, dzięki czemu zmniejszysz przyczepność do absolutnego minimum.

ANTISWEAT: Dezodorant stosuje się na suchy i idealnie czysty worek, wtedy maksymalnie się wchłonie. Nanieś cienką warstwę na cały worek mosznowy i odczekaj chwilę do wyschnięcia. Jeżeli gdzieś przesadziłeś, odkurz białe miejsca. Stosuj zawsze, gdy robi się gorąco, albo po prostu na wszelki wypadek.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Metalowa pucha wypchana tym, co najlepsze z laboratorium samego Q. Krawat, spinki, chusteczka i żelazna para produktów z serii Calm Balls.

KRAWAT + SPINKI + CHUSTECZKA: Czarny krawat i chusteczka ze 100% sztucznego jedwabiu. Metalowe spinki do mankietów.

ANTISTICK: Cała magia Antisticka polega na zbilansowaniu proporcji medycznej wazeliny, oleju mineralnego i silikonu. O kulki niebiańsko zadba wyciąg z chińskiego drzewa herbacianego (matcha), wyciąg z chmielu i ferulan etylu (przeciwutleniacz stosowany przeciwko starzeniu się skóry). Antistick jest wzbogacony o zapach olejku geraniowego, olejku z czerwonej pomarańczy oraz odrobinę mentolu. Ten ostatni dodajemy, by dawał lekkiego kopa pełnego świeżości, której nasze zamknięte notorycznie w bokserkach potworki potrzebują jak kania dżdżu. Choć w sumie podrapania jajka też czasem potrzebują.

Opakowanie 84 g

Skład ANTISTICK

ANTISWEAT: Antisweat to delikatny oleożel bogaty w krzem i skrobię, który wchłania niepożądane ciecze, pot i tłuszcz. Wilgoć nie jest jednak jedynym problemem spoconej moszny, kolejnym jest wydzielający się typowy aromat. Dlatego w składzie znajdziesz na przykład wyciąg z szałwii i inne substancje walczące z zapachem potu. Żeby Twoja armata funkcjonowała idealnie aż się doczeka demobilu, wzbogaciliśmy Antisweat o glicerynę i wyciąg z chińskiego drzewa herbacianego (matcha), który pełny jest witamin i minerałów.

Opakowanie 150 ml

Skład ANTISWEAT

#tab-Skład#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: