Winter rider set

274,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
24.3.2023

Zima nadchodzi, brace yourself! Brodaty Mikołaj przygotował dla Ciebie praktyczną torbę podróżną wypełnioną wszystkim, co przyda Ci się na stoku gdy temperatura spadnie poniżej zera. Antistick Fireballs żeby się szybciutko rozgrzać. Datesaver żeby ogarnąć zatęchłe buty i rękawice, które katujesz przez cały sezon. Napakowany energią Angry Bull, żeby Twoja gęba nie była spękana niczym A4 za Gliwicami. Szampon, żebyś przed każdym party zdążył doprowadzić pióra do porządku. A w gratisie naszywka na rzep ze wściekłym brodaczem w czapce zimowej.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Doręczenie następnego dnia
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

WINTER IS COMING

Nocny koszmar dla rodu Starków – wielka feta dla miłośników sportów zimowych. Dlatego na tegoroczne trzaskające mrozy przygotowaliśmy dla każdego fana zimowych szaleństw zestaw wszystkiego, co najlepsze. Żebyś nie musiał z mozołem przekopywać połowy internetu. U nas masz żelazną piątkę rzeczy najpotrzebniejszych podczas zimowych szaleństw. Oszczędzisz czas, ponad dwie dychy, a do tego dostaniesz unikalną naszywkę na rzep ze wściekłym brodaczem, której nigdzie indziej nie zdobędziesz (grafik nie pozwoli nam już więcej tak podle sprofanować loga). Spakowany na drogę w praktyczną torbę, która sprawdzi się o każdej porze roku.

 

DATESAVER
DATESAVER

Buty i rękawice narciarskie eksploatujesz przez cały sezon. Upocone od środka, mokre od zewnątrz, śmierdzieć jednak nie muszą. Wystarczy popsikać Datesaverem i zostawić do wyschnięcia przez noc.

ANTISTICK FIREBALLS
ANTISTICK FIREBALLS

Gdy nie masz pod ręką termosu z grzańcem, pokonaj mróz fortelem. Przesmaruj kulki rozgrzewającym Antistickiem i pozwól ciepłu rozlać się po całym ciele.

SHAMPOO Jack Saloon
SHAMPOO Jack Saloon

Pomyśl też o zmiętolonych piórach, które cały dzień pociły się pod czapką lub kaskiem. Nasz szampon z zawartością aktywnego węgla przywróci Ci formę po całym dniu na stoku.

TACTICAL BAG
TACTICAL BAG

Wszystko elegancko zdeponowane w torbie podróżnej. Trzy kieszenie, dwa rzemienie, spokojnie zmieścisz więc w środku kilka kolejnych niezbędników. Do tego Angry Bull i naszywka z zimowym brodaczem.

 
ST-BAG-COS-WINTER-22W45-1

MADE BY WINTER LOVERS

ST-BAG-COS-WINTER-22W45-1400px-5+telo

Jako sportowcy uwielbiamy tę porę roku. Tyle że musimy uczciwie powiedzieć, że w trakcie uprawiania sportów zimowych pocimy się tak samo jak w lecie. Przygotowań do spadających temperatur nie zaniedbujemy. Ty też nie powinieneś.

Szampon zmyje pot z włosów i przygotuje je do kolejnych prześladowań pod kaskiem czy czapką. Datesaver odsmrodzi przez noc przepocone i przemoczone buty czy rękawice – daj im tylko solidnie przeschnąć, zanim znów je założysz. Antistick Fireballs przesmaruje kulki, żeby się nie kleiły, Ciebie zaś w bonusie jeszcze rozgrzeje. Lip Balm będzie chronić gębę przed popękaniem na mroźnym wietrze. Taktyczna torba podróżna z luksusową naszywką na rzep.

Wolisz nagrzaną knajpę czy brnięcie przez świeżo nasypany śnieg? A może znasz jakiegoś fanatyka zimy, któremu taki zestaw uprzyjemniłby najbliższy sezon? W takim wypadku Winter rider set będzie idealnym prezentem, który zrobi z niego króla wszystkich stoków!

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Torba podróżna dla każdego fana zimowego szaleństwa
  • Datesaver do odświeżenia zatęchłych butów narciarskich i rękawic
  • Rozgrzewająca wersja Antisticka
  • Sfilcowane pod kaskiem włosy uratuje szamponik Jack Saloon
  • Angry Bull na gębę
  • Wściekły brodacz w zimowej czapce na rzep

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Antistick Fireballs, rozgrzewający lubrykant do kulek – Weź ilość odpowiednią do powierzchni Twojego worka i delikatnie rozetrzyj ją w dłoniach. Następnie równomiernie nanieś ją na cały worek mosznowy a resztki z rąk wytrzyj o uda i okolice kulek, dzięki czemu zmniejszysz przyczepność do absolutnego minimum.

PROTIP: Antistick Fireballs stosuj wyłącznie zimą do użytku zewnętrznego. Chyba że Twój salon zieje takim mrozem, że kulki same uciekają Ci między pośladki.

Shoe Spray Datesaver – Spryskaj całe wnętrze buta i pozwól DATESAVERowi pracować kilka godzin, idealnie przez noc, zanim znów ubierzesz buty. Powtarzaj tak często, jak trzeba – bez obaw o kolor czy materiał buta. Dokładnie w taki sam sposób odtrujesz rękawice, daj im tylko porządnie wyschnąć, zanim znowu włożysz w nie łapy.

Szampon do włosów Jack Saloon: – Nałóż na dłoń potrzebną ilość, nie większą niż złotówka i lekko spień szampon. Następnie nanieś na włosy od końcówek po cebulki i wymasuj palcami. Delikatnie, bez użycia paznokci, nie drapiesz kundla za uchem! Teraz już tylko spłucz letnią wodą.

Zalecamy stosować raz na 2-3 dni, ale jeżeli ostro eksploatujesz fryzurę na siłowni albo włosy mocno Ci się przetłuszczają, możesz myć i częściej. Zdecydowanie jednak nie przesadzaj, a jeśli nie możesz się obyć bez codziennego użycia szamponu, rozważ jeszcze tonik Hair Shot, którym odświeżysz włosy w razie potrzeby.

Balsam do ust Angry Bull – Stosuj kiedykolwiek, gdziekolwiek. Uważaj tylko, nikt nie może Cię przy tym nakryć, korzystaj więc z zasłony dymnej i wyprowadź wrogów w pole. U nas działa „Chwilka, chyba pruje mi się kurtka od środka” albo „Poczekaj, coś mi spadło pod stół”. A potem oczywiście taktyczne wycofanie do kibla.

Naszywka na rzepie – Takiego brodacza w zimowej czapie nie zdobędziesz nigdzie indziej. Klepnij go na torbę taktyczną pełną czarnego złota lub jakikolwiek inny przylepiec a zima Cię nie dostanie. Jedyna taka szansa w życiu, drugiego takiego świństwa z naszym logiem już nie zrobimy.

Tactical bag – Gdyby los miał Cię rzucić na kolejną szaloną misję, musisz być ready! Napakuj do baga ciężki kaliber, jak żel pod prysznic albo perfumy, a pod taktycznymi uprzężami zamocuj ekwipunek bojowy do brody, na przykład olejek albo Doping. Do specjalnych kieszeni wrzuć Antisweat, shavettę i dorzuć garść gumek – na wszelki wypadek.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Balení:

Do praktycznego Tactical baga wrzuciliśmy Ci wszystko co niezbędne zimą. Datesaver do butów i rękawic, Antistick Fireballs do kulek, szampon do włosów i naszywkę na rzep z zimowym brodaczem. A gdy ruszysz na stok – zima Cię nie ruszy!

Antistick Fireballs, rozgrzewający lubrykant do kulek
1 pucha 100 ml (dawkowanie i skład patrz Antistick Fireballs).

Shoe Spray Datesaver
1 buteleczka z triggerem 200 ml (dawkowanie i skład patrz Datesaver).

Szampon do włosów Jack Saloon:
1 tubka 230 ml (dawkowanie i skład patrz Hair Shampoo).

Balsam do ust Angry Bull
1 opakowanie 4,8 ml (dawkowanie i skład patrz Angry Bull).

Naszywka na rzep z zimowym brodaczem

Tactical bag
Taktyczna torba ze 100% poliestru

Laserowo cięte wiązanie molle z panelem na rzep z przodu. Główna kieszeń na zamek błyskawiczny, kryjąca w sobie 2 gumowe paski ułatwiające organizację, kieszeń na rzep, siateczkę na gumeczkę i odsuwaną część zawierającą ruchomą kieszeń na zamek błyskawiczny, przyozdobioną wściekłym brodaczem. Angry design na zamkach i taktyczny uchwyt umożliwiający awaryjne powieszenie lub szybkie przekazywanie dalej. Z tyłu paski molle, zapinane na mocarne zatrzaski.

 Główna kieszeń Mierzone od środka (cm) Mierzone z zewnątrz (cm)
 Na wysokość 22 20
 Na szerokość 16 14
 Głębokość 8 7

 


I uważaj, bo Datesaver to naprawdę efektywne cholerstwo:

Zawiera: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.

Zagrożenia: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nie wypuszczać do środowiska. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. Zawartość i opakowanie usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Skład#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: