Zestaw do wzrostu brody – 2 miesiące

259,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
6.3.2024

Broda nie urośnie Ci od machnięcia czarodziejską różdżką. To bieg na długi dystans, a im więcej frontów ogarniesz po drodze, tym lepiej będzie rosło. Ten zestaw wystarczy Ci na dwa miesiące boostowania wzrostu. Od środka harować będą Beardroidy a z zewnątrz – Doping. A gdyby się okazało, że dla Twojego organizmu to wciąż mało, zawsze możesz pocisnąć mocniej.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

DOPING I DROIDY

Doping ani Beardroidy nie zapewnią Ci błyskawicznej brody z puszki. Walka ze wzrostem to sprawa skomplikowana i wielowymiarowa. Dlatego najlepszą strategią jest bój na wszystkich frontach. Od środka niech harują Beardroidy, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystko, czego potrzebują skóra, broda i włosy. A jeśli od zewnątrz podrażnisz skórę odrobiną Dopingu, gębie od razu poprawi się ukrwienie a organizm wyśle maksimum substancji odżywczych do cebulek włosów brody, gdzie zaczyna się cały wzrost.

 

ŁYKAJ DROIDY
ŁYKAJ DROIDY

Zbilansowana dieta to podstawa. Beardroids dostarczą Ci ostatnią kroplę, by czara wzrostu brody się przelała i z Twojej skóry zaczęła wyrastać porządna szczecina.

NO PAIN, NO GAIN
NO PAIN, NO GAIN

Delikatniejszych zaskoczy to, jak ostre będzie wejście Dopingu, ale ukrwienie skóry jest dla podgonienia wzrostu po prostu konieczne. Piękno wymaga cierpienia. Ale w końcu Ci się to spodoba.

PRZEBUDZONE GOJENIE
2 SĄ LEPSZE NIŻ 1

Potwierdzi Ci to każda. A ponieważ wzrost to serio gruba sprawa, najlepiej jest od razu walczyć na wszystkich frontach.

WZROOSTER BOOSTER
WZROOSTER BOOSTER

Twój potencjał wzrostu w znacznej mierze zależny jest od genetyki, ale po odżywieniu cebulek i podbechtaniu skóry, wyciśniesz ze swojego organizmu maksa.

 
Beard Growth

WZROOSTER BOOSTER

Growth

Doping jest jak żywa woda. Maźnij nim brodę, brwi lub inne owłosienie i odczujesz ten cud. Elegancko Cię nakręci, co może być za pierwszym razem zaskakujące. Żar ukrwi Ci skórę, dzięki czemu do cebulek dostanie się maksimum składników odżywczych, które uprzednio wtłoczyłeś do organizmu żrąc Beardroidy. Gdybyś chciał wesprzeć wzrost wytaczając najcięższe działa, looknij na Roller, który znajdziesz na przykład w zestawie RDB.

ZZ tym że broda to nie laska, która da Ci na pierwszej randce. A jeżeli nawet po 2 miesiącach nie zobaczysz zadowalających wyników, zawsze możesz pocisnąć mocniej. Albo po prostu nie puszcza Cię genetyka i nie pomoże Ci nawet Matka Boska Częstochowska. Nie spuszczaj jednak od razu głowy, jeśli nie masz pełnej brody, zawsze możesz podrywać lasie na pełne konto. Poza tym Beardroidy są znakomitym źródłem cynku, co na pewno doceni też Twoja sperma, więc tak czy siak, coś z tego wyciśniesz.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Zestaw na 2 miesiące boostowania wzrostu
  • O piekielne ukrwienie cebulek postara się Doping
  • Z zewnątrz skórę i brodę odżywiają Beardroidy
  • Pełny zestaw wzrostowy
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Beardroids: Łykaj jedną tabletkę dziennie po posiłku. To produkt, z którego jesteśmy dumni, nic jednak nie zastąpi zdrowej diety. Te tabletki nie są magicznym ekwiwalentem zbilansowanej diety, to jest jej uzupełnienie, które pomaga Ci wchłaniać substancje kluczowe dla zdrowia skóry i bezproblemowego wzrostu brody i włosów.

Doping: Stosuj rano i wieczorem, żeby Doping jak najdłużej został na skórze. Idealnie po prysznicu, kiedy pory są rozciągnięte a skóra czysta, ale zasymulować takie środowisko możesz też na przykład za pomocą okładu z gorącego ręcznika (stary dobry hot towel), w najgorszym razie poprzez opłukanie gorącą wodą. Gdy tylko będziesz gotowy, wyciśnij 3-6 razy bezpośrednio na skórę, w miejscu w których trzeba wspomóc wzrost. Na skórę znaczy na skórę, nie na brodę lub w ręce. Naprawdę wystarczy wziąć buteleczkę, nacisnąć co trzeba i wycisnąć na skórę. Nie bój nic, Doping ma konsystencję kremu, więc bezproblemowo trzyma się i nie rozlewa. Potem tylko dokładnie wszystko rozetrzyj i wymasuj palcami.

#tab-Sposób użycia#

#tab-OPAKOWANIE#

Dostajesz od nas dwumiesięczny zestaw, z którym ruszysz ze wzrostem, atakując od razu na dwa fronty.

Beard Doping
2 butelki 30 ml (dawkowanie i skład patrz Beard Doping)


Beardroids
1 pudełka po 60 kapsułek (dawkowanie i skład patrz Beardroids)

#tab-OPAKOWANIE#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: