Transport za darmo dla zamówień od 169 zł.
Z powrotem do sklepu

Rejestracja

O nas

POCZĄTKI

Wszystko zacząło się od wizji, że oto sami gotujemy swój „zacier“. Ot tak sobie w ciepłym mieszkanku, w żółtych kombinezonach, w maskach przeciwgazowych przy kotłach nad płomieniami. Orzeźwiła nas wkrótce dawka researchu. To jedyne wówczas zabrało nam trochę czasu. Tak więc nie produkujemy naszych wyrobów według tamtej wizji w domu, lecz w oficjalnym laboratorium. I nie dodajemy wszystkiego, co wcześniej nam się wymarzyło. Z ustalaniem składu pomaga nam Wujek Chemik, który takimi sprawami zajmuje się już od kilkudziesięciu lat i jesteśmy mu oczywiście za pomoc bardzo wdzięczni. Dzięki niemu nasze pomysły i energia zamieniły się w złoto, z którego teraz masz okazję korzystać. Na samym początku była nas tylko dwójka studentów z wyższej szkoły ekonomicznej bez teoretycznej wiedzy z zakresu chemii. Dzięki pomocy naszego fachowca dokładnie po dziewięciu miesiącach urodził się pierwszy zestaw do opiekowania się brodą prawdziwego faceta. Od grudnia 2017, kiedy wystartował niniejszy e-shop, pomogło nam mnóstwo ludzi. Wszystkim bardzo za pomoc dziękujemy..

AngryBeards_Onas

Osiągnęliśmy

Dotarło już od nas do Waszych bród środków wbród. Różnymi drogami, poprzez wiele barbershopów i e-shopów, jesteśmy przekonani, że nasze wyroby dotrą wkrótce i do Twojego hoodu..

Na starcie myśleliśmy o tym, by stworzyć coś własnego. Coś, co będzie misternie zrobione tylko przez nas. Czas pokazał, że stała się jedna z dwojga możliwości: albo stworzyliśmy coś superdoskonałego, albo też trafiliśmy na klientów, o jakich zazwyczaj można tylko marzyć. O poparciu, z jakim się spotykamy ze strony klientów, nawet nam się nie śniło – i bardzo jesteśmy za nie wdzięczni. Wy, brodacze, popychacie nas do przodu! Dlatego: piszcie do nas, przysyłajcie zdjęcia czy cokolwiek innego, co spodoba się zwłaszcza fankom, ale nie tylko im. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni i że nasza wspólna przygoda dopiero się zaczyna.

Zostań jej mocnym punktem!

AngryBeards_foto

NAPISZ DO NAS

A teraz na poważnie: jesteś zadowolony? Napisz na ten temat, z przyjemnością przeczytamy. Nie jesteś zadowolony? W takim razie prosimy list tym bardziej. Zależy nam na tym, żeby obydwie strony były zadowolone i staramy się w tym celu robić maksymum możliwego, ale bez feedbacku możemy tylko zgadywać. Dlatego jeśli cokolwiek było nie tak, nie wahaj i wal prosto z mostu. Możesz być pewien, że „uwagi weźmiemy pod uwagę“, czyli potraktujemy je poważnie.

Niech broda rośnie w siłę!

W miarę upływu czasu

Początek 2017 - narodził się pomysł
Nasiono zostało ustawione i zaczęło kiełkować, nie było drogi powrotnej.

Grudzień 2017 - dziewięć miesięcy później
Po miesiącach porannych mdłości i niesamowitych zmaganiach, dzień ten nadszedł wreszcie i zobaczyliśmy ich po raz pierwszy w całym ich pięknie.

Styczeń 2018 - wyprzedaż w sklepie Gentleman Store
Nasze produkty zaczęły sprzedawać inne sklepy i barber shopy.

Marzec 2018 - zaczynamy rozwijać inne produkty
Jest to proces, którego nie można przyspieszyć, jakość jest najważniejsza.

Sierpień 2018 - po 4 sprzedane wszystkie zapasy
Magazyn znów jest pusty, zainteresowanie jest większe, niż sądziliśmy.

Grudzień 2018 - setki prezentów
Angry Beards w święta Bożego Narodzenia dostała setki ludzi, a informacje zwrotne były niesamowite.

Luty 2019 - rozprzestrzenialiśmy się jak zaraza
Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasze produkty.