O nas

POCZĄTKI

Wszystko zacząło się od wizji, że oto sami gotujemy swój „zacier“. Ot tak sobie w ciepłym mieszkanku, w żółtych kombinezonach, w maskach przeciwgazowych przy kotłach nad płomieniami. Otrzeźwiła nas wkrótce dawka researchu. Tak więc nie produkujemy naszych wyrobów według tamtej wizji w domu, lecz w oficjalnym laboratorium. I nie dodajemy wszystkiego, co wcześniej nam się wymarzyło. Z ustalaniem składu pomaga nam Wujek Chemik, który takimi sprawami zajmuje się już od kilkudziesięciu lat i jesteśmy mu oczywiście za pomoc bardzo wdzięczni. Dzięki niemu nasze pomysły i energia zamieniły się w złoto, z którego teraz masz okazję korzystać. Na samym początku była nas tylko dwójka studentów z wyższej szkoły ekonomicznej bez teoretycznej wiedzy z zakresu chemii. Dzięki pomocy naszego fachowca dokładnie po dziewięciu miesiącach urodził się pierwszy zestaw do opiekowania się brodą prawdziwego faceta. Od grudnia 2017, kiedy wystartował niniejszy sklep, pomogło nam mnóstwo ludzi. Wszystkim bardzo za pomoc dziękujemy!

AngryBeards_Onas

Osiągnęliśmy

Dotarło już od nas do Waszych bród środków wbród. Różnymi drogami, poprzez wiele barbershopów i e-shopów, jesteśmy przekonani, że nasze wyroby dotrą wkrótce i do CIEBIE.

Na starcie myśleliśmy o tym, by stworzyć coś własnego. Coś, co będzie misternie zrobione tylko przez nas. Czas pokazał, że stała się jedna z dwojga możliwości: albo stworzyliśmy coś superdoskonałego, albo też trafiliśmy na klientów, o jakich zazwyczaj można tylko marzyć. O poparciu, z jakim się spotykamy ze strony klientów, nawet nam się nie śniło – i bardzo jesteśmy za nie wdzięczni. Wy, brodacze, popychacie nas do przodu! Dlatego: piszcie do nas, przysyłajcie zdjęcia czy cokolwiek innego tylko chcecie. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni i że nasza wspólna przygoda dopiero się zaczyna.

Zostań jej mocnym punktem!

AngryBeards_foto

NAPISZ DO NAS

A teraz na poważnie: jesteś zadowolony? Napisz na ten temat, z przyjemnością przeczytamy. Nie jesteś zadowolony? Tym bardziej napisz! Zależy nam na tym, żeby obydwie strony były zadowolone i staramy się w tym celu robić wszystko co możliwe, ale bez feedbacku możemy tylko zgadywać. Dlatego jeśli cokolwiek było nie tak, nie wahaj i wal prosto z mostu. Możesz być pewien, że „weźmiemy to pod uwagę“, czyli potraktujemy poważnie.

Niech broda rośnie w siłę!

W miarę upływu czasu

Początek 2017 - narodził się pomysł
Nasiono zostało uzasiane i zaczęło kiełkować, nie było drogi powrotnej.

Grudzień 2017 - dziewięć miesięcy później
Po miesiącach porannych mdłości i niesamowitych zmaganiach, wreszcie nadszedł ten dzień i zobaczyliśmy je po raz pierwszy w całej okazałości.

Styczeń 2018 - wyprzedaż w sklepie Gentleman Store
Nasze produkty zaczęły sprzedawać inne sklepy i barber shopy.

Marzec 2018 - zaczynamy rozwijać inne produkty
Jest to proces, którego nie można przyspieszyć, jakość jest najważniejsza.

Sierpień 2018 - sprzedane wszystkie zapasy
Magazyn znów jest pusty, zainteresowanie jest większe, niż sądziliśmy.

Grudzień 2018 - setki prezentów
Angry Beards w święta Bożego Narodzenia dostała setka ludzi, a informacje zwrotne były niesamowite.

Luty 2019 - rozprzestrzenialiśmy się jak zaraza
Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasze produkty.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie