Saver set Socks in the box

174,90 zł
Skladom Skladom Skladom Wybierz wariant
Wariant
Możemy doręczyć do:
23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 Wybierz wariant

Życie w wilgoci, w ciemności, pod ciśnieniem. Bycie stopą to ciężki kawałek chleba, kierat, trud i mitręga. Fundnij więc nóżkom eleganckie SPA. Dezodorant do stóp FAKSAVER zadba o taką formę Twoich stóp, że będziesz gotowy nawet na foot fetish. DATESAVER to środek specjalizujący się w zwalczaniu dwuskarpecianu, żeby Twoje trampki nie odpalały od razu czujników przeciwpożarowych w przedpokoju. Do tego topowe skarpety – stopki ze srebrem oraz sportowe skarpety z owczej wełny.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

ZE SMRODEM TRZA OSTRO

FAKSAVER i DATESAVER dostaniesz w plastikowej buteleczce ze specjalnym atomizerem. Każde jego naciśnięcie przypomina pociągnięcie spustu M16. I tak samo każde naciśnięcie sprawia, że świat jest miejscem bezpieczniejszym do życia. Ale tu podobieństwo się kończy. FAKSAVER to wysokooktanowa mieszanka spirytusu i olejków eterycznych z czerwonej pomarańczy i tymianku, którą wystarczy co rano popsikać stopy i już po smrodzie.

DATESAVER to z kolei bezkompromisowy morderca smrodu ciągnącego się z butów albo rękawic – popsikasz, zostawisz na noc i rano pachną nowością. Uzależniające choćby tylko z powody tego uczucia palca na spuście.

 

FAKSAVER DO NÓG
FAKSAVER DO NÓG

Wysokooktanowa mieszanka olejków eterycznych z czerwonej pomarańczy i tymianku, rozwiązująca problem smrodu wprost u źródła. Dezodorant do nóg wystarczy użyć profilaktycznie rano, po czym odjazd.

DATESAVER DO BUTÓW
DATESAVER DO BUTÓW

Śmierdzące buty są dla randki tak samo zabójcze, jak kryptonit dla Clarka Kenta. Walcz z nimi z wykorzystaniem najcięższego dostępnego kalibru i już nigdy nie bój się ściągnąć butów, gdziekolwiek!

BO SKARPETA TO ETUI
BO SKARPETA TO ETUI

Porządny sprzęt potrzebuje porządnego etui. Na przykład skarpety w angry stylu. Czasami stopki w wersji antysmrodowej, kiedy indzie wysokiej sportowej z wełny merino.

JAK U PANA BOGA ZA PIECEM
JAK U PANA BOGA ZA PIECEM

Pachnące giry w pachnących onucach a to wszystko w pachnących trampkach. Urządź koleżankom prawdziwe sanatorium, noszą Cię przecież all day every day.

 
crazy sis set

PORZĄDNE ETUI

Crazy sis set

Na pewno masz jakieś porządne narzędzia. Wiertarkę, spluwę albo wędkę z poliwęglanu z japońskim kołowrotkiem. Dlatego dobrze wiesz, że porządny sprzęt potrzebuje porządnego etui. Nogi noszą cię cały dzień, wydreptując więcej niż babcie na miesięcznicy. Mają też więcej zakończeń nerwowych niż masz na dłoniach. Urządź im więc zasłużone SPA, wypachnij i wpakuj w najlepsze skarpetki ze wściekłym brodaczem.

Jeśli szukasz etui na inny sprzęcior, oblukaj zestaw Calm Balls z bokserkami, które Ci(ę) podtrzymają!

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Dezodorant na stopy FAKSAVER
  • Likwidator smrodu w trampkach DATESAVER
  • Skarpetki stopki ze srebrem
  • Sportowe skarpety merino
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Skarpetki po prostu załóż na nogi. Te niższe do kostek, jeśli planujesz długi dzień i nie możesz ryzykować nawet odrobiny smrodu butwiejących zwłok tlącego się spod stołu. Wysokie do uprawiania sportu, podczas którego wyciskasz choćby kroplę potu – jeśli istnieje idealna onuca na trekking, biegi czy do siłki, to jest to zdecydowanie wełna merino, bo jako jedyna nie śmierdzi, nie ziębi ani nie odparza.

Spryskaj stopy dezodorantem do stóp FAKSAVER, najlepiej co rano. Zabezpiecza przed brzydkim zapachem stóp, jednocześnie odświeżając je przed uprawianiem sportu lub inną formą aktywności fizycznej, która umożliwia Ci pozostanie w świetnej formie. A jeżeli po fitnessie nie masz czasu na prysznic, FAKSAVER zrobi robotę.

To naprawdę easy. Zdejm skarpetki, łap spray i psiknij FAKSAVEREM prosto na skórę stóp. Daj im chwilę pooddychać. A z pachnącymi stópkami być może uda Ci się jeszcze psiknąć czymś innym, gdzie indziej…

Spryskaj całe wnętrze buta DATESAVERem i pozwól mu pracować kilka godzin, idealnie przez noc, zanim znów ubierzesz buty. Powtarzaj tak często, jak trzeba – bez obaw o kolor czy materiał buta.

PROTIP: Walcząc ze smrodem nie pozostawiaj niczego przypadkowi. Ustaw wszystkie śmierdzące buty równo pod ścianą. Od halówek przez trekingówki, narciarskie, motocyklowe aż po mokasyny czy buty robocze. Następnie dorzuć i rękawice: narciarskie, hokejowe, motocyklowe, rowerowe, bokserskie i robocze. Gotowe? Ognia!


Zawiera: Wodorosiarczyn potasu;1-propanaminium, -Propanaminium, 3-amino-N-(karboksymetylo)-N,N-dimetylo-, pochodne N- C8-18-acylowe, wodorotlenki, sole wewnętrzne; chlorki benzylo-C12-14-alkilodimetyloamoniowe.

Zagrożenia: Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem oraz innymi źródłami ognia. Zakaz palenia. Stosować rękawice ochronne.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Kilka minut ostrożnie płukać wodą. W przypadku założonych soczewek kontaktowych wyjąć je, jeżeli można to łatwo uczynić. Kontynuować płukanie. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Zestaw Foot Deodorant FAKSAVER + Shoe Spray DATESAVER + Stopki ze srebrem + Sportowe skarpety merino

Stopki ze srebrem
Minimalistyczny ciuch w wersji antysmrodowej. Impregnowany srebrem, które pomaga poskramiać ślad zapachowy nawet podczas mega długich dni spędzonych na nogach.

Skład:
80% bawełna
10% poliamid
5% elastan
5% polipropylen

Velikosti:
36–39
40–43
44–47

Sportowe skarpety merino
Wysokie skarpetki przeznaczone do uprawiania sportu lub dowolnej czynności, przy której pot leje się strumieniami. Wełna merino to genialny materiał, w którym Twoje giry będą pojękiwać z rozkoszy, nawet jeśli trzeci dzień będziesz brodzić rzekami dzikiej Alaski.

Konstrukce:
50 % merino vlna
40 % polypropylen
6 % polyamid
4 % elastan

Rozmiary:
36–39
40–43
44–47

Faksaver
Żeby FAKSAVER mógł potraktować smród z nóg niczym Chuck Norris przestępcę, znajdziesz w nim dwa główne składniki, które zagłuszą najcięższe piżmo męskich nóg. Spirytusową podstawę zmieszaliśmy z olejkami eterycznymi z czerwonej pomarańczy i tymianku. Nie tylko zapobiegną one powstaniu brzydkiego zapachu ale też nadadzą stopom woń przyjemniejszą od naturalnej.

Opakowanie 200 ml

Datesaver
Napakowana mieszanka zdolna do uprzykrzenia życia wszystkim paskudztwom, które wściekle mnożą się w głębi każdego buta, emanując przy tym śmierdzącą mocą. DATESAVER zawiera kupę chemii, która przelezie przez wszystkie warstwy, utrzymując wnętrze buta w higienicznej czystości.

Inspiracją dla zapachu była dla nas higieniczna czystość, bo jak idzie w piosence: „…Ani w PZU ani w PKP. I tylko tylko w WC!”

Opakowanie 200 ml w plastykowej butelce z atomizerem

#tab-Skład#

#tab-Dla starego urzędasa#

Skład FAKSAVER

Skład DATESAVER

#tab-Dla starego urzędasa#

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: