Antiperspirant spray Jack Saloon

38,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
17.7.2024

Podstawa każdej męskiej kosmetyczki. Magiczna pucha, żebyś się nie pocił przy robocie, a co dopiero i bez niej. Pamiętaj, że nad antyperspirantem od Angry Beards ciężko pracowali ci z nas, którzy zaliczają się do grupy najbardziej upoconych skunksów. Dlatego z dumą ogłaszamy, że to jedno z niewielu pachnideł rzeczywiście zaprojektowanych i dogłębnie przetestowanych przez najbardziej odpowiednie osoby pod słońcem. Bezkompromisowy skład, wzbogacony o kropelkę legendarnego zapachu Jack Saloon

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

OD SKUNKSÓW DLA SKUNKSÓW

Śmierdzieć na kilometr nie jest cool. Zwłaszcza, że dziś smród ogarnąć można jednym psiknięciem. Jesteśmy bardziej śmierdzącymi skunksami niż pierd zakonnicy i naprawdę nie chcemy sobie wyobrażać, co działoby się w firmie, gdyby każdy śmierdział sobie ile wlezie. Istny armagedon! Jako najbardziej odpowiednie osoby połączyliśmy siły i wzięliśmy za robotę, której efektem jest artefakt, jakiego nie powstydzi się żaden członek paczki Angry Beards. Trochę nam to zajęło, testowaliśmy go od prawej do lewej, z góry na dół. Ale teraz, teraz wsadzilibyśmy za ten produkt brody w ogień!!!

 

SKUNK LIFE
SKUNK LIFE

Jeśli urodziłeś się facetem, oznacza to, że pod nosem masz od razu dwie pachy. Spocone bydlęta, takie jak my, skazane są przez los na życie w smrodzie. Jest jednak antyperspirant.

RAP GOD
RAP GOD

Słuchaj skunksie bury, łapy do góry, już nie drażnią czachy, zapachy spod pachy. Choćbyś jak się starał, nie wiem co jarał, tylko z tym środkiem nie śmierdzisz kmiotkiem. I wszystkie ręce na pokład!

Jack Saloon
Jack Saloon

Delikatnie pociągnięty odrobinką dobrze znanego zapachu, łączącego w sobie zioła, owoce, miętę pieprzową, wanilię, drzewo sandałowe oraz pierwszorzędne piżmo.

BEZKOMPROMISOWE DZIAŁANIE
BEZKOMPROMISOWE DZIAŁANIE

Wszystko co pomoże poskromić pocenie się i jednocześnie nie wkurzy skóry. Nie udajemy, że to wszystko jest bio i organic, raczej jedno psiknięcie działającego stuffu niż wiadro herbatki ziołowej.

 
Antiperspirant

OD SKUNKSÓW DLA SKUNKSÓW

BD-ANTIPERSPI-JS-150-1400px-3

Antyperspiranty zawierają najczęściej sole glinu, który potrafi aktywnie ograniczyć pocenie. Jeśli dodać do niego odrobinkę zapachu i kilka innych cukiereczków dla skóry, całość zmieni pachy w oazę świeżości. Żeby te czary działały, psikaj sprejem na czyste pachy i z wystarczającym wyprzedzeniem przed poceniem się. Jeśli poślesz w bój antyperspirant w szatni przed siłką, substancje aktywne nie zdążą przemówić gruczołom potowym do rozumu. Po pierwszych dziesięciu minutach kardio organizm rozkręci się na maksa, a potoki potu spłuczą cały antyperspirant. Psiknięcie antyperspirantem dopiero po ćwiczeniu zamiast prysznica? Niepotrzebny zbytek, niczym przeklęty start-stop w nowoczesnych furach. To już lepiej zalać to wszystko wodą kolońską lub perfumami.

Chcesz pokonać i inne smrody, które wydziela męski organizm? Luknij na morderców smrodu z butów i nóg, Datesaver i Faksaver.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Bezkompromisowy pogromca plam potu pod pachami
  • Zaprojektowany przez skunksów dla skunksów
  • Jedno psiknięcie ograniczy pocenie do minimum
  • Dopieszczony kropelką legendarnego zapachu Jack Saloon
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Odkręć wieczko. Wstrząśnij. A potem już tylko psikaj! Dmuchnij pod pachę jakieś 15 cm jednym strzałem – poskromisz tak pocenie i przysłowiowe zapachy spod pachy.

PROTIP: Im szybciej szprycniesz się przed wysiłkiem fizycznym, tym lepiej. Jeśli spryskasz się dopiero w szatni, składniki nie będą miały wystarczająco dużo czasu, by zacząć pracować, nim do roboty puścisz się Ty.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Antyperspirant to prawdziwy pogromca nadmiernej potliwości. Zmieszaliśmy combo piekielnie efektywnych substancji i razem z ekstremalnie spoconymi brodatymi bydlakami doprowadziliśmy je do doskonałości. Nie ściemniamy, że to delikatna herbatka ziołowa, stosujemy sól glinu – substancję zdolną do poskromienia męskich pach od pierwszego strzału.

To wszystko doprawiliśmy kropelką legendarnego zapachu, możesz więc zacząć drażnić noski wszystkich samiczek w okolicy.

Opakowanie 150 ml

Skład:
Skład: Izobutan, Propan, Hydrogenated Farnesene, Butan, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydroksychlorek Glinu, Perfumy, Bisabolol, Hektoryt Stearalkonium, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Carbonate, Wyciąg Z Bawełny Indyjskiej, Składniki Perfum (Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone).


Zagrożenia:
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Chronić przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem oraz innymi źródłami ognia. Zakaz palenia. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Nie wdychać aerozoli.

#tab-Skład#

 

#tab-Dla starego urzędas#

Ingredients: Isobutane, Propane, Hydrogenated Farnesene, Butane, C12-15 Alkyl Benzoate, Aluminum Chlorohydrate, Parfum, Bisabolol, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Stearalkonium Hectorite, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Propylene Carbonate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol.

#tab-Dla starego urzędas#

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kosmetyki męskie
secondName: 150 ml

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: