Suszarka Mjölnir

249,90 zł
Skladom
Możemy doręczyć do:
23.5.2024

Koniec z czasami, gdy facet musiał brać do ręki różową suszareczkę swojej młodej. Wykuliśmy pierwszą suszarkę przeznaczoną wyłącznie do męskich łap, za którą Odyn oddałby lewe oko. Idealny prezent dla każdego, kto jest godzien i potrafi unieść Mjölnira. 2000 Watt czystej mocy, dziwimy się więc, że nie wymaga pozwolenia na broń. Do tego dwa tryby północnego grzmotu i przycisk aktywujący natychmiastową śmierć.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

DMUCHUS MAXIMUS

Niczego takiego nie ma jeszcze na świecie. Suszarki były zawsze dla bab. Różowe i eleganckie. My przynieśliśmy na ołtarz bogów Mjölnira. Bo faceci też zasługują na prawdziwie suszenie po męsku. Koniec z suszarkami unisex. Ze zniewieścieniem. To cudo wykute zostało z myślą o męskich łapach. Gdy Walhalla wezwie, Ty będziesz gotowy.

 

GODLIKE TOOL
GODLIKE TOOL

Funkcjonalny design inspirowany wikingami i bogami północnego Asgardu. Zadbane włosy i brodę możesz mieć bez podkradania różowej suszareczki swojej młodej.

ALMIGHTY POWER
ALMIGHTY POWER

2000 Watt bezkompromisowej mocy. Narzędzie tak silne, że potężniejszego nawet Ragnar by nie utrzymał. Rączka w rękawie typu softshell, żeby potężna moc nie rozerwała Ci odcisków.

INSTANT DEATH
INSTANT DEATH

Aktywuj natychmiastową śmierć wciskając przycisk z Vegvisirem. Dodaj objętości prądem letniego powietrza. Wystarczy trzymać od razu po włączeniu i przedmuchać pióra od końcówek.

MODES OF THUNDER
MODES OF THUNDER

Dwa tryby północnej zamieci, które delikatnie wysuszą włosy i brodę nawet w 90%. Dwójka do stylizacji, która nada formę ostateczną.

 
Mjolnir

DAR PÓŁNOCNYCH BOGÓW

Mjolnir

Mokre pióra lub brodę susz ręcznikiem, ile tylko możesz. Dopiero potem użyj suszarki, od cebulek do końcówek, elegancko na jedynce. Stylizację dokończ gorącym powietrzem. W ten sposób nie przysmażysz niepotrzebnie włosów ani brody, bo z czasem na pewno byś tego żałował. Żeby uzyskać objętość może Ci się przydać cwana funkcja natychmiastowej śmierci, wystarczy wcisnąć mitycznego Vegvisira. Jesteśmy dużymi dziećmi, więc tworząc Mjölnira bawiliśmy się przednio. To musi Ci się spodobać!

Chcesz ustawić brodę do pionu bez posługiwania się suszarką? To może przyda Ci się też praktyczna i wysoce funkcjonalna prostownica kłaków Beard Straightener.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Pierwsza suszarka wykuta wprost dla facetów
  • 2000 Watt czystej mocy, ale nie wymaga pozwolenia na broń
  • Dwa tryby północnego grzmotu
  • Przycisk natychmiastowej śmierci od letniego powietrza
  • Poradzi sobie z delikatnym suszeniem i bezkompromisową stylizacją

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Suszenie włosów i brody to nie wyścig, kto zrobi to najszybciej. To rytuał jak każdy inny. Mokry zarost wysusz ręcznikiem ile tylko się da, dopiero potem suszarką. Zawsze zaczynaj od jedynki i idź od cebulek do końcówek, dopóki prawie zupełnie nie wysuszysz włosów. Później doprowadź stylizację do finału gorącym powietrzem.

PROTIP: Nadając końcowy kształt, nie bój się wpakować do piór preparatu stylizującego, a do brody balsamu lub wosku. Przesusz gorącym powietrzem i doprowadź do ostatecznej formy grzebieniem lub szczotką.

SUPER PROTIP: Natychmiastową śmierć wciskaj zaraz po włączeniu suszarki, zanim zdąży się rozgrzać. Wszystkie miejsca, którym potrzebujesz dodać objętości, przedmuchaj letnim powietrzem od końcówek.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Budowa#

Pierwsza prawdziwie męska suszarka, inspirowana Thorem i ukuta idealnie na Twoją rękę. Mocarna moc znamionowa 2000 Watt, dwa tryby dmuchania i przycisk natychmiastowej śmierci od letniego powietrza. Śmiertelny w promieniu kabla zasilającego, który ma całe 1,7 metra.

#tab-Budowa#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: