Saver set

Promocja
101,80 zł
ST DEO SAVER 2X20 1400px 1
101,80 zł 89,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
17.7.2024

Nogi i buty bez smrodu raz-dwa. Jedynka to FAKSAVER, czyli dezodorant na stopy, zawierający wysokooktanową mieszankę olejków eterycznych, który zadba o taką formę Twoich stóp, że będziesz gotowy nawet na foot fetish. Dwójka to DATESAVER, bezkompromisowy wykidajło, specjalizujący się w zwalczaniu dwuskarpecianu, żeby Twoje trampki nie odpalały od razu czujników przeciwpożarowych w przedpokoju.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

URATUJ SYTUACJĘ

Byliście dla siebie stworzeni, jak w tanim romansie. Pierwsze trzy randki wyszły zaskakująco dobrze a iskry sypały się jak z zerwanej linii wysokiego napięcia. A teraz zdjąłeś buty w jej przedpokoju i wiesz, że to koniec. Przegrałeś ze swoimi własnymi nogami. Ich smród wytworzył koło Ciebie cuchnącą bańkę i jedyne, co Ci pozostaje to albo ucieczka, albo bieg do łazienki, spuszczenie skarpetek w kiblu i desperacka kąpiel stóp w umywalce. Gdybyś wcześniej wiedział o istnieniu FAKSAVERa! Wystarczyło rano prewencyjnie psiknąć na stopy wysokooktanową mieszankę spirytusu i olejków eterycznych z czerwonej pomarańczy i tymianku a dwuskarpecian nie miałby szansy, by wyeliminować Cię z gry!

 

Sytuacja uratowana
Sytuacja uratowana

Stara mądrość mówi, że pierwszy otwór, który penetrujesz u kobiety, to jej nos. I naprawdę nie chcesz go penetrować smrodem swych nóg! Łap FAKSAVER a potem jazda z perfumami.

DATESAVER
DATESAVER

Śmierdzące buty są dla randki tak samo zabójcze, jak kryptonit dla Clarka Kenta. Walcz z nimi z wykorzystaniem najcięższego dostępnego kalibru i już nigdy nie bój się ściągnąć butów, gdziekolwiek!

Uzależniająca aplikacja
Uzależniająca aplikacja

Wciskanie triggera na buteleczce 200 ml jest jak wciskanie spustu M16. Każde wciśnięcie to prawdziwa symfonia, która zmienia świat wokół Ciebie w bezpieczniejsze miejsce do życia.

Psikanie unlimited
Psikanie unlimited

Zawsze lepiej jest prewencyjnie psiknąć, niż nie docenić problemu i zostać z niczym. Dzięki zestawowi SAVER nie stracisz żadnej randki ani bzykanka. A przynajmniej nie z powodu śmierdzących stóp lub butów.

 
SAVER SET

BIOHAZARD W PRZEDPOKOJU

SAVER SET

Po całym dniu, w totalnym biegu, wreszcie wieczór. A do tego ta fajna cizia koniecznie zgodziła się na randkę. Znaczy, szklaneczkę wina. Wszystko idzie aż za dobrze, szklaneczka za szklaneczką. Cięcie. Ślina pod drzwiami. A potem oczywiste pytanie: „Wejdziesz, co nie?” No jak nie, jak tak! Zdejmujesz buty i…to koniec. Ona zaczyna kaszleć, kaszle i kaszle, dusi się. Więc szybko wkładasz je z powrotem i spierniczasz w podskokach. Jeśli nie wiesz jak to jest, uwierz, my wiemy. Zwłaszcza w lecie robi się prawdziwe piekło. Więc, jak widzisz, nie jesteś sam. Dlatego opracowaliśmy DATESAVERa – bezkompromisowego mordercę dwuskarpecianu.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Para, która zapewni Ci bezsmrodowość stóp i butów
  • Dezodorant na stopy FAKSAVER
  • Likwidator smrodu w trampkach DATESAVER
  • Łatwe stosowanie, które ogarniesz nawet po ciemku
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

FAKSAVER: Spryskaj stopy dezodorantem, najlepiej co rano. Zabezpiecza przed brzydkim zapachem stóp, jednocześnie odświeżając je przed uprawianiem sportu lub inną formą aktywności fizycznej, która umożliwia Ci pozostanie w świetnej formie. A jeżeli po fitnessie nie masz czasu na prysznic, FAKSAVER zrobi robotę.

To naprawdę easy. Podciągnij spodnie, łap spray i psiknij dezodorantem prosto na skórę stóp. Daj im chwilę pooddychać. A z pachnącymi stópkami być może uda Ci się jeszcze psiknąć czymś innym, gdzie indziej…


DATESAVER: Spryskaj całe wnętrze buta i pozwól DATESAVERowi pracować kilka godzin, idealnie przez noc, zanim znów ubierzesz buty. Powtarzaj tak często, jak trzeba – bez obaw o kolor czy materiał buta.

Zawiera: Wodorosiarczyn potasu;1-propanaminium, -Propanaminium, 3-amino-N-(karboksymetylo)-N,N-dimetylo-, pochodne N- C8-18-acylowe, wodorotlenki, sole wewnętrzne; chlorki benzylo-C12-14-alkilodimetyloamoniowe.

Zagrożenia: Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem oraz innymi źródłami ognia. Zakaz palenia. Stosować rękawice ochronne.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Kilka minut ostrożnie płukać wodą. W przypadku założonych soczewek kontaktowych wyjąć je, jeżeli można to łatwo uczynić. Kontynuować płukanie. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Duo Pack Foot Deodorant FAKSAVER + Shoe Spray DATESAVER

FAKSAVER
Żeby FAKSAVER mógł potraktować smród z nóg niczym Chuck Norris przestępcę, znajdziesz w nim dwa główne składniki, które zagłuszą najcięższe piżmo męskich nóg. Spirytusową podstawę zmieszaliśmy z olejkami eterycznymi z czerwonej pomarańczy i tymianku. Nie tylko zapobiegną one powstaniu brzydkiego zapachu ale też nadadzą stopom woń przyjemniejszą od naturalnej.

Opakowanie 200 ml

Skład FAKSAVER

 

DATESAVER
Napakowana mieszanka zdolna do uprzykrzenia życia wszystkim paskudztwom, które wściekle mnożą się w głębi każdego buta, emanując przy tym śmierdzącą mocą. DATESAVER zawiera kupę chemii, która przelezie przez wszystkie warstwy, utrzymując wnętrze buta w higienicznej czystości.

Inspiracją dla zapachu była dla nas higieniczna czystość, bo jak idzie w piosence: „…Ani w PZU ani w PKP, I tylko tylko w WC!”

Opakowanie 200 ml

Skład DATESAVER

#tab-Skład#

#tab-Dla starego urzędasa#

Skład FAKSAVER

Skład DATESAVER

#tab-Dla starego urzędasa#

5
24x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
ŁB Avatar of author | 24.10.2023
Zadowolony, oba produkty spełniają oczekiwania.
5
J Avatar of author | 21.10.2023
Oba te produkty są wysokiej jakości, dużo wyższej niż podobne które są ogólnodostępne w sklepach.
5
DW Avatar of author | 9.10.2023
Sztos
5
MP Avatar of author | 28.9.2023
Bardzo dobry produkt, spełnia wszystkie oczekiwania
5
PA Avatar of author | 3.8.2023
Świetny produkt, robi robotę:-)
5
AS Avatar of author | 23.6.2023
Rewelacja
5
DD Avatar of author | 22.6.2023
Bardzo dobry produkt. Na pewno zakupię ponownie
5
DK Avatar of author | 19.6.2023
POLECAM!
5
C Avatar of author | 17.6.2023
Trochę nie byłam przekonana czy to tak faktycznie działa jak reklamują, ale potwierdzam: cholernie dobry produkt i skuteczny smrodoterminator. Pachnie też przyjemnie, a nie jak środek deratyzacyjny, co jak dla mnie jest mega dużym plusem 😅 pewnie wrócę po więcej 😁
5
M Avatar of author | 26.2.2023
Już wiem, że na pewno kupię kolejny zestaw. Awesome!
5
JW Avatar of author | 20.2.2023
Produkt bardzo dobry. Polecam
5
PH Avatar of author | 8.12.2022
Bardzo dobry produkt
5
MW Avatar of author | 31.10.2022
Super. Fajny zapach. Polecam.
5
BJ Avatar of author | 24.10.2022
Polecam
5
MS Avatar of author | 6.10.2022
tak, produkt godny polecenia. mieszanka zapachowa i neutralizująca działa!!! wiele odświeżaczy testowalem i ten póki co wygrywa!
5
AG Avatar of author | 27.9.2022
Witam. Próbowałem już kilku specyfików do butów, ale żaden nie był tak dobry. Naprawdę polecam.
5
DC Avatar of author | 15.9.2022
To naprawdę działa!!! Miałem różne produkty a ten naprawdę działa!!
5
KH Avatar of author | 4.9.2022
Sztos, miałem od groma tego typu produktów, ale tylko te dają efekt.. Jest grubo
5
D Avatar of author | 27.7.2022
Trudno powiedzieć, ile już próbowałem produktów do stóp i obuwia... nareszcie Angry Beards zaoferowało coś, co potrafi rozwiązać problem z potem i nieprzyjemnym zapachem. Gorąco polecam!
5
MK Avatar of author | 9.6.2022
Produkt niesamowity pokonał zapach moich butów roboczych polecam
Nie wypełniaj tego pola:
T Avatar of author Mr. 12.6.2024 19:52
20
Odpowiedź
T Avatar of author Mr. 12.6.2024 19:52
20
Odpowiedź