Perfumy Sick Sensei - Tester

12,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
25.6.2024

Perfumy dla facetów przez duże P. Zostaną z Tobą cały dzień, noc a potem kolejny dzień i kolejną noc. Stara mądrość mówi, że pierwsze, co penetrujesz u kobiety, to jej nos. Zadbaj więc o to, żeby ten pierwszy raz był tego wart! Sick Sensei żyje zgodnie z odwiecznym kodeksem samurajów. Tak jak najdroższe sake, które jest trunkiem dla wymagających i trzeba do niego dojrzeć. Wkrocz więc na ścieżkę wojownika, wyściełaną japońską nowoczesnością i tradycją, precyzją i jakością, które trwają pokolenia.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

ZŁAPIE I NIE PUŚCI

Przed każdym facetem kroczą dwie rzeczy – jego sława i jego zapach. I obie powinny być odpowiedniej jakości! Nazwa perfum pochodzi od łacińskiego parfumare, w tłumaczeniu „przedymić”. I możesz być pewny, że nasz stuff przedymi Cię z góry na dół. Perfumy stanowią bowiem najbardziej intensywną wersję zapachu, w której zawartość substancji wonnych musi wynosić minimum 20%. Sick Sensei, tak samo jak nasz klasyczny Urban Twofinger i legendarny Jack Saloon mają dwukrotność substancji zapachowych! Wystarczy mniej, byś pachniał bardziej. Mamy w paczce grupę ludzi, którzy przysięgną, że perfumami od Angry Beards wystarczy psiknąć się raz na 48 godzin.

 

NAJPIERW ZAPACH. SŁAWA POTEM
NAJPIERW ZAPACH. SŁAWA POTEM

Faceta wyprzedzają jego sława i zapach. Dlatego używamy 2x więcej substancji zapachowych, niż zwykle dodaje się do perfum. Więcej zapachu, więcej mocy, więcej wytrzymałości. Zawsze możesz psiknąć mniej.

PENETRATION IN STYLE
PENETRATION IN STYLE

Stara mądrość mówi, że pierwszym otworem, który facet penetruje u kobiety, jest jej nos. I żeby ten pierwszy raz odbył się jak należy, nasze zapachy są lepsze od najlepszych feromonów.

SICK SENSEI
SICK SENSEI

Zapach prawdziwych znawców. Wielopoziomowy odlot z porcją różowego pieprzu, skór juchtowych, ambry i sandału. Mistrz mocnego stylu. Wciąż się zastanawiasz? Wybierz tester.

KATANA IN ACTION
KATANA IN ACTION

Szkło przesiąknięte delikatnym ostrzem samurajskiego miecza. Dowód tak powszechnych dla Japonii jakości, precyzji i minimalizmu. Oprócz ich dziwacznych reality show.

 
Sick sensei

TEN, KTÓRY JEST TU JUŻ DŁUGO

Sick sensei

W tłumaczeniu Sensei oznacza „tego, który jest tu już długo”. Po prostu mistrz, guru. A ten jest dodatkowo jeszcze kompletnie sick! Dlatego wybraliśmy dla Ciebie coś z najlepszego podręcznika perfum i skomponowaliśmy odlot w mocnym stylu. Przygotuj kinol, bo tego stuffu nie możesz żłopać jak pilsa z puszki. Te perfumy są jak najdroższe wino, którego lampę najpierw ważysz w dłoni, patrzysz na odcień, niuchasz, bierzesz na język, oceniasz bukiet i posmak. Nie możesz się więc dziwić, że ten podstępny zapach gotuje zwoje w mózgu wszystkim laskom w pobliżu. Jak ktoś może pachnieć tak doskonale, hm? Nie odkleją się od Ciebie, dopóki nie rozwiążą tej zagadki dla zaawansowanych!

#tab-MUSISZ JE MIEĆ#

  • Będą pachnieć all day, all night (a potem jeszcze kolejne)
  • Wielopoziomowy zapach przypraw, skóry, sandału i ambry
  • Porządny ładunek składników zapachowych
  • Opakowanie chrzczone ostrzem samurajskiego miecza
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ JE MIEĆ#

 

#tab-UŻYTKOWANIE#

Perfumy zawsze stosuj bezpośrednio na skórę, żeby mogły porządnie rozwinąć zapach i zacząć go stopniowo uwalniać. Hot spotami są zarówno miejsca bezpośrednio za uszami, jak i z tyłu na szyi, tam gdzie kończą się włosy. Jeśli przed Tobą dzień ciężkiej fizycznej harówki, albo po prostu chcesz bardziej podkreślić zapach, sprawę załatwi popsikanie barków, klatki piersiowej, czy innych odkrytych miejsc.

PROTIP: Żebyś na dzień dobry nie śmierdział jak stara prostytutka, zacznij delikatnie. Zawsze można dołożyć, a akurat perfumy to najbardziej skoncentrowana rzecz, jaką dostaniesz na rynku. Większości facetów wystarczy od jednego do trzech psiknięć, zapachowi fanatycy zniosą pewnie i więcej, ale pamiętaj, że czasami mniej znaczy więcej.

#tab-UŻYTKOWANIE#

 

#tab-SKŁAD#

No, kolego, skład perfum to wyższa szkoła jazdy. Perfumy to złożona mieszanka substancji zapachowych, etanolu i kilku substancji pomocniczych. W Sick Sensei znajdziesz wybrane składniki, którym przewodzą różowy pieprz, kadzidło, ambra i drewno sandałowe. Psiknij i obserwuj co potrafi Sensei – mistrz potężnego kultu.

Głowa
Na początku pokaże Ci, jak miażdży lewą ręką cedrowe belki tak, że kardamon, geranium i różowy pieprz latają w powietrzu.

Serce
Potem zabierze Cię na ćwiczenia medytacji, w trakcie których przepłyniesz ocean paczuli, korzeni rośliny kostus, kadzidła i skór juchtowych.

Baza
Na koniec przeczyta Ci kodeks wojownika, który czci sandał, ambrę, będźwin i ladanum. Finisz precyzyjnej sztuki, do którego prowadzą lata ciężkiej pracy.

Opakowanie 100 ml oraz tester 2 ml

Skład:
Denaturowany etanol, Perfumy, Sorbitan Oleate, Składniki perfum (Alkohol Benzylowy, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool).

#tab-SKŁAD#

 

#tab-DLA STAREGO URZĘDASA#

Ingredients: Alcohol Denat., Parfum, Sorbitan Oleate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool.

#tab-DLA STAREGO URZĘDASA#

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Próbki
secondName: 2 ml

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: