Czapka zimowa Crime

Nowość
106,90 zł
Skladom

Więzienna czapka, z którą wpasujesz się w git towarzycho jeszcze przed pierwszym kipiszem. Elegancki ciuch, który na podwórku grzeje a na apelu nie gryzie. Nieśmiertelny czarno-biały pionowy motyw. Do tego zintegrowany panel na rzep, gdzie możesz wrzucić odpowiednią naszywkę. Jedną w kratkę dostaniesz w gratisie z czapką, kolejne więzienne możesz dokupić.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

KRÓL PIERDLA

Każdy stały bywalec Sztumu albo Wiśnicza potwierdzi, że czapka to podstawa. Oprócz ocieplenia łba, ta czapka wysyła konkretny sygnał, do jakiej paczki należysz. Obojętnie czy jesteś cycem (pierwszy raz garujesz) czy profesjonalnym kryminałem, zdecydowanie chcesz piąć się w górę łańcucha pokarmowego. Nie chcesz przecież wylądować na wierchówie (górnej pryczy), ani robić za padalca (zdegradowanego), czy lewusa (niegodnego zaufania). Pokaż, że jesteś swojak, a szybko zostaniesz królem pierdla!

 

BASY KRÁL
PIERDLA KRÓL

Pokaż, żeś swój i awansuj na szczyt łańcucha pokarmowego. Lagier to walka o przetrwanie, więc olanie przygotowań szybko się zemści. Załóż czapkę i PDW!

KRIM DESIGN
CRIME DESIGN

Włókno opracowane z myślą o najtwardszych lochach świata. Żebyś nie marzł na podwórku, uszyliśmy czapki ze sztucznej wełny. Grzeje, nie gryzie i nie smakuje molom, więc wytrzyma lata.

GAROWANIE AIN’T COOL
GAROWANIE AIN’T COOL

Więzienie to dla nas taki sam temat jak motory. Nie musisz mieć błyszczącego harleya, żeby docenić dobrą maszynę. Tak samo nie musisz garować, żebyś cieszył się motywem w kratkę.

MASTER OF CIUPA
MASTER OF CIUPA

Na czapce znajdziesz panel, na którym możesz zmieniać naszywki na rzep. Jedną w angry stylu masz w gratisie do każdej czapki, kolejne możesz dokupić według uznania.

 
Sportovní lubrikant na pytel

LEPIEJ KNOWAĆ NIŻ GAROWAĆ

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Nie będziemy zgrywać gierojów. Odsiadka nie jest cool i zdecydowanie nie polecamy tej opcji. Ale cieszyć się porządną czapką z ultraoryginalnymi naszywkami możesz też na wolności. Między nami facetami, niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie zrobił niczego, co mogło skończyć się grubym fakapem. Nikt?! Cóż, to cena za życie na pełnych obrotach. Łap więc czapkę i ciesz się, że wszystko dobrze się skończyło, a Ty nie gnijesz za kratami.

Nie wystarczy Ci naszywka, którą dorzucamy w gratisie do czapy? Oblukaj brodate i gitowskie motywy dla wymagających.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Sztuczna wełna, która grzeje i nie gryzie
  • Dla gitowców, bandziorów i szalonych pensjonarek
  • Czarno-biały pionowy motyw
  • Zintegrowany panel na rzep
  • Naszywka w kratkę gratis

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Rozmiar#

Obwód czaszki: Tak elastyczna, że założy ją każdy skurczybyk. Uniwersalny OSFAB. One size fits all bastards.

#tab-Rozmiar#

 

#tab-Materiał#

Czapka została w całości uszyta ze sztucznej wełny – 100% akrylowe włókna są miękkie, niegryzące i co najważniejsze w więźniu, nie smakują molom.

Pranie ogarniesz pod celą, elegancko ręcznie. Wystarczy woda do 30 °C ze środkiem piorącym na delikatne pranie. Tym kolesiom z pralni czapki raczej nie dawaj, materiał nie lubi się za bardzo z mechaniczną pralką, a do tego ktoś mógłby Ci ją zajumać.

#tab-Materiał#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: