Pierścień prosty

149,90 zł
Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny No, nie zdążyłeś, stary… Wybierz wariant
Wariant
Możemy doręczyć do:
25.4.2024 25.4.2024 25.4.2024 - Wybierz wariant

Życie to nie bułka z masłem. Większość dni przypomina raczej wyprawę do serca Mordoru. Krew, pot i łzy. Ale dokładnie takie sytuacje to nasze paliwo, pomagają nam rosnąć. I dlatego do wściekłej rodziny pierścieni dorzuciliśmy tego gościa. Dyskretna obrączka ze stali chirurgicznej dla wszystkich, którym nie chce się nosić na palcach masywnego bydlaka. Ale im prostszy design, tym ostrzejsze przesłanie. Wysyłamy w epickiej puszce.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

LIFE IS TOUGH

Wproś się do ścisłego trzonu wściekłej paczki. Załóż ten najmniej ekstrawagancki pierścień z najostrzejszym przesłaniem. Będzie Ci przypominać, że krew, łzy i pot to najpiękniejsza esencja życia. Droga zawsze prowadzi do celu a ta nasza bywa usłana kurewskimi cierniami. Możesz albo lamentować na los, albo zacząć gustować w trudach. Gdy wszystko idzie jak po grudzie, wszyscy są przeciwko Tobie, przypomnij sobie, że w sumie to lubisz. Życie to wyzwanie wagi ciężkiej, ale to przecież właśnie Twoja kategoria!

 

KREW, POT I ŁZY
KREW, POT I ŁZY

Życie jest ciężkie, ale Ty dasz radę. Załóż ten pierścień, nie gap się za siebie i do dzieła. Ból jest tylko chwilowy, zwycięstwo jest wieczne.

TO NIE JEST ODPUSTÓWKA
TO NIE JEST ODPUSTÓWKA

To nie jest żadna biżuteria pielgrzymkowa, tylko prawdziwy klejnot, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. To pierścień z historią, duszą, po prostu unikat.

SLIM JIM
SLIM JIM

Najmniej ekstrawagancki członek naszej rodziny pierścieni, za to z najostrzejszym przesłaniem. Jeśli nie chcesz nosić masywnego bydlaka, ta stonowana obrączka jest akurat.

PUCHA JAK TRZA
PUCHA JAK TRZA

Żebyś uchronił pierścień przed zgubieniem, zębem czasu i rękami niegodziwców, dodajemy do niego metalową puchę. Specjalnie, dzięki temu kiedyś egzemplarze w stanie menniczym osiągną krocie na Allegro.

 
RINGS

OGIEŃ GÓRY PRZEZNACZENIA

RING

Wróciliśmy z powrotem ku piecom i kowadłom, by w ogniach Góry Przeznaczenia wykuć zupełnie nowy, cieńszy pierścień. Na jego obwodzie wyryliśmy przesłanie, które w najtrudniejszych chwilach pomoże Ci popchnąć brzemię kolejny kawałek dalej. Tak jak Frodo miał swojego Sama, tak Ty będziesz mieć wściekły pierścień. I tak jak Sam zaczął żyć pełnią życia dopiero na granicy Shire'u, tak Ty poczujesz prawdziwe życie na granicy swojej strefy komfortu. Na początku zawsze są ból i cierpienie, na końcu – zwycięstwo. A jeśli chcesz jeszcze więcej pierścieni, rzuć okiem na tego mistrzowskiego bydlaka.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Dyskretna obrączka ze stali chirurgicznej
  • Prosty design, ostre przesłanie
  • Blood, sweat & tears + Angry Beards
  • Złote wykończenie z czarnym paskiem
  • Kolekcjonerska pucha za free

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

#tab-UŻYTKOWANIE#

Załóż pierścień i poczuj moc paczki Angry Beards Gdy będziesz przedzierać się przez gęste ciernie, przypomnij sobie, po co właściwie idziesz. Gustować można nawet w trudach.

Żeby złote wykończenie wytrzymało w dziewiczym stanie jak najdłużej, nie targaj z sobą pierścienia do basenu ani nad morze, nie pryskaj go też niepotrzebną chemią czy perfumami. Na noc odkładaj go do ten metalowej puchy, którą razem z nim dostałeś. Z tym że my akurat kochamy tę delikatną patynę, w którą wpisują się te wszystkie lata rozwoju naszej paczki, nie zdejmujemy go więc z dłoni. Im bardziej odrapany, tym wierniejszy brodacz.

#tab-UŻYTKOWANIE#

 

#tab-BUDOWA#

Ten pierścień wyprodukowaliśmy w 4 rozmiarach, więc zmierz sobie paluchy, zanim zamówisz. Kolesiom tu na miejscu w większości pasuje 10 i 11, ale też nikt z nas nie ma niedźwiedzich łap.

PRO TIP: Ewentualnie zmierz suwmiarką, bazując na średnicy wewnętrznej, dzięki czemu pierścień będzie nie tylko do zdobienia półki.

Rozmiar pierścienia Obwód według miarki Średnica wewnętrzna według suwmiarki
9 59–61 mm 18,89 mm
10 62–64 mm 19,6 mm
11 65–67 mm 20,3 mm
12 68–70 mm 21,05 mm


Materiałowo mamy tu porządną chirurgiczną stal. Żadna miedź, żaden tani stop, piekielnie trwały materiał, który będzie Ci towarzyszyć długie lata. Złote błyszczące wykończenie z czarnym szlifowanym paskiem i napisem Blood, sweat and tears uzupełnionym o tag ANGRY BEARDS.

#tab-BUDOWA#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: