MISTRZOWSKI PIERŚCIEŃ

121,90 zł
Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Wybierz wariant
Wariant
Możemy doręczyć do:
9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 Wybierz wariant

Był rok 2017, gdy w czeskim Třebiču, Mekce brodaczy, pierwszy raz narodziła się sylwetka wściekłego brodacza. Żebyśmy o tym nigdy nie zapomnieli, stworzyliśmy serię pierścieni dla wszystkich, którzy lecą z nami na tej samej fali. Oprócz dodatkowej porcji wściekłości pierścień oferuje także dodatkowe wykorzystanie, czy już jako pierścień pieczętujący, czy pieczątka do przystawienia gołowąsom. Wysyłamy go w zabójczej szkatułce, w której kolekcjonerzy mogą trzymać go w stanie menniczym.

Informacje szczegółowe

Dostawę masz u nas GRATIS!
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
Doręczenie następnego dnia
Doręczenie następnego dnia
Zamów i zapłać dziś do 9:00 a już jutro będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

MEKKA WSZYSTKICH BRÓD

Pierścienie mistrzowskie ma NHL, ma je NBL a teraz nawet PAB. Dla wszystkich, którzy lecą z nami na tej samej fali mamy odlotowy pierścień Paczki Angry Beards. Pierścień Angry Beards może pochwalić się pierwszym znanym wizerunkiem wściekłego brodacza. Na jednym boku ma numer 17, ku pamięci pamiętnego roku, który zmienił kierunek czasu, na drugim herb rodzinnego Třebiča, w którym to wszystko się zaczęło i kiedyś tutaj się skończy. Do tego metalowa puszka, w której pierścień przetrwa w menniczym stanie całe wieki. Czyli jak zawsze, ogarnęliśmy każdy szczegół.

 

PEČETNÍ RING
PIERŚCIEŃ PIECZĘTUJĄCY

Ta obrączka nie jest tylko od parady. To pełnowartościowy pierścień pieczętujący, którym możesz oznakować wszystko, od gołowąsów aż po listy.

TO NIE BIŻUTERIA
TO NIE BIŻUTERIA

To nie jest żadna biżuteria od Versacego, tylko prawdziwy klejnot, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. To pierścień z historią, duszą, po prostu unikat.

MASSIVE
MASSIVE

Solidny stalowy pierścień, który wprawdzie ciągnie rękę ku ziemi, ale za to na stówę nikt go nie przeoczy. Koszty tej masywności są znikome, za to efekt maksymalny.

MISTRZOWSKA SZKATUŁKA
MISTRZOWSKA SZKATUŁKA

Żebyś uchronił pierścień przed zgubieniem, zębem czasu i rękami niegodziwców, dodajemy do niego metalową puchę. Specjalnie, dzięki temu kiedyś egzemplarze w stanie menniczym osiągną krocie na Allegro.

 
PÁR PRSTENŮ A DVA VOUSÁČI

WŚCIEKŁY MATERIAŁ

Není to žádná Versace bižuterie, ale poctivý klenot

Pierwsze pierścienie nie były w stanie związać w sobie całego gniewu wściekłego brodacza. Dlatego wróciliśmy do pieców i kowadeł w celu znalezienia rozwiązania. Tylko czysta stal potrafi poskromić jego nieskończoną wściekłość i nieść poselstwo Angry Beards przyszłym pokoleniom. Poza tym, każda seria pierścieni jest lepsza i lepsza, ponieważ nas zadowala wyłącznie dążenie do doskonałości. A gdyby w Twoim przypadku było inaczej to nie oglądałbyś teraz naszej stronki. Przypieczętujmy więc nasze braterstwo przyozdabiając Twoją pięść pierścieniem Angry Beards.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Masywny mistrzowski pierścień z okazji powstania Angry Beards
  • Pieczątka do przystawiania gołowąsom albo pierścień pieczętujący
  • Swag większy niż same brody
  • Wbudowany magnes na dupy
  • Kolekcjonerska szkatułka za free

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

#tab-Sposób użycia#

Załóż pierścień i poczuj moc paczki Angry Beards Noś go dumnie, z podniesioną głową, żeby wszyscy wiedzieli, że w każdym calu jest z Ciebie wściekły brodacz.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Budowa#

Pierścienie męskie mamy w 5 rozmiarach, więc zmierz sobie paluchy, zanim zamówisz. Dla lepszego wyobrażenia: stukilowy Adam nosi 11, natomiast dla chudego Toma spokojnie wystarczy 10. Ale żaden z nich nie ma niedźwiedzich łap, jak niektórzy z Was.

PROTIP: Palce zmierz suwmiarką, bazując na średnicy wewnętrznej, dzięki czemu pierścień będzie nie tylko do zdobienia półki.

• rozm. 8 (średnica wewnętrzna 18,19 mm)
• rozm. 9 (średnica wewnętrzna 18,89 mm)
• rozm. 10 (średnica wewnętrzna 19,84 mm)
• rozm. 11 (średnica wewnętrzna 20,68 mm)
• rozm. 12 (średnica wewnętrzna 21,49 mm)

Materiałowo mamy tu porządną stal. Żadna miedź, żadne stopy, ale porządne masywne bydlę, które wytrzyma próbę czasu.

#tab-Budowa#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
ŁM Avatar of author | 2.5.2022
Super ☺️

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: