MISTRZOWSKI PIERŚCIEŃ

149,90 zł
Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Wybierz wariant
Velikost
Balení
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
25.6.2024 25.6.2024 25.6.2024 25.6.2024 25.6.2024 25.6.2024 Wybierz wariant

Był rok 2017. W czeskim Třebiču zaczynała pisać się historia paczki Angry Beards.  Przebijając się przez szalone ilości błędów i fakapów, zbliżamy się powoli do perfekcji. Dlatego wykuliśmy dla Was, CHAMPSów z naszej zwycięskiej paczki, te mistrzowskie pierścienie. Ponieważ to właśnie Wy i Wasz feedback pomagacie nam wciąż rosnąć. Wygramy ten Beard Bowl, chłopaki!

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

MEKKA WSZYSTKICH BRÓD

Pierścienie mistrzowskie ma NFL, ma je KHL a teraz także i PAB. Dla wszystkich, którzy lecą z nami na tej samej fali mamy diabelnie masywny pierścień Paczki Angry Beards. Uosabia wszystko, czym jest wściekła broda i przypomina o momentach, które nas formowały. Na jednym boku jest numer 17 na pamiątkę przełomowego roku, w którym czas zmienił bieg. Na drugim znajdziesz herb naszego rodzinnego Třebiča, w którym to wszystko się zaczęło – i pewnie kiedyś skończy. Do tego metalowa pucha, w której pierścień przetrwa w menniczym stanie całe wieki. Czyli jak zawsze, ogarnęliśmy każdy szczegół.

 

MASTER BLASTER
MASTER BLASTER

Mistrzowskie pierścienie niosą mocny message. Ten nasz będzie Ci przypominać, że choć początki są ultra-ciężkie, musisz wciąż dociskać gaz do dechy.

TO NIE JEST ODPUSTÓWKA
TO NIE JEST ODPUSTÓWKA

To nie jest żadna biżuteria pielgrzymkowa, tylko prawdziwy klejnot, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. To pierścień z historią, duszą, po prostu unikat.

MASSIVE BEAST
MASSIVE BEAST

Solidny stalowy bydlak, który wprawdzie ciągnie rękę ku ziemi, ale za to na stówę nikt go nie przeoczy. Koszty tej masywności są znikome, za to efekt maksymalny.

PUCHA JAK TRZA
PUCHA JAK TRZA

Żebyś uchronił pierścień przed zgubieniem, zębem czasu i rękami niegodziwców, dodajemy do niego metalową puchę. Specjalnie, dzięki temu kiedyś egzemplarze w stanie menniczym osiągną krocie na Allegro.

 
angry-beards-prsten-2023-p2-1400px (1)

QUIT WHEN YOU’RE DONE

OT-RING-MASTER-web-2+telo

Zaczynaliśmy w roku 2017, będąc totalnymi żółtodziobami. Przez wszystkie fakapy i wtopy (może pamiętasz jakim piekłem była walka z pierwszymi edycjami pierścieni) powoli ale sukcesywnie idziemy do przodu w pogoni za naszym marzeniem, a pewnego dnia osiągniemy perfekcję. Może nie dziś, może nie jutro, ale pewnego dnia zawojujemy cały świat. Frajerzy kończą, gdy się zmęczą. CHAMPS kończą, gdy wygrają. A gdzie kończysz Ty?

Przypieczętujmy więc nasze braterstwo przyozdabiając Twoją pięść pierścieniem Angry Beards. Jeśli mistrzowskie bydlę jest dla Ciebie zbyt masywne, zerknij na jego braciszka: pierścień prosty.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Ogromny pierścień mistrzów
  • Praktycznie niezniszczalna stal chirurgiczna
  • Dowód, że wszystko jest możliwe, gdy się tego chce
  • Niebawem będziemy CHAMPS
  • Kolekcjonerska pucha za free

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

#tab-UŻYTKOWANIE#

UŻYTKOWANIE Załóż pierścień i poczuj moc paczki Angry Beards Noś go dumnie, z podniesioną głową, żeby wszyscy wiedzieli, że w każdym calu jest z Ciebie wściekły brodacz.

Żeby złote wykończenie wytrzymało w dziewiczym stanie jak najdłużej, nie targaj z sobą pierścienia do basenu ani nad morze, nie pryskaj go też niepotrzebną chemią czy perfumami. Na noc odkładaj go do tej metalowej puchy, którą razem z nim dostałeś. Z tym że my akurat kochamy tę delikatną patynę, w którą wpisują się te wszystkie lata rozwoju naszej paczki, nie zdejmujemy go więc z dłoni. Im bardziej odrapany, tym wierniejszy brodacz.

#tab-UŻYTKOWANIE#

 

#tab-BUDOWA#

Pierścienie męskie mamy w 6 rozmiarach, więc zmierz sobie paluchy, zanim zamówisz. Kolesiom tu na miejscu w większości pasuje 10 i 11, ale też nikt z nas nie ma niedźwiedzich łap.

PRO TIP: Ewentualnie zmierz suwmiarką, bazując na średnicy wewnętrznej, dzięki czemu pierścień będzie nie tylko do zdobienia półki

Rozmiar pierścienia Obwód według miarki Średnica wewnętrzna według suwmiarki
8 57–58 mm 18,19 mm
9 59–61 mm 18,89 mm
10 62–64 mm 19,6 mm
11 65–67 mm 20,3 mm
12 68–70 mm 21,05 mm
13 71–72 mm 22,3 mm


Materiałowo mamy tu porządną chirurgiczną stal. Żadna miedź, żaden tani stop, ale porządne masywne bydlę, które będzie Ci towarzyszyć przez lata. Złote lśniące wykończenie z logiem wściekłego brodacza na czarnym tle, numerem 17 i herbem samego Třebiča.

#tab-BUDOWA#

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
KZ Avatar of author | 14.3.2023
Polecam. Sygnet petarda.
5
ŁM Avatar of author | 2.5.2022
Super ☺️

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: