SPANKER NA RĘKĘ

182,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
24.4.2024

Przede wszystkim zachowaj styl! Jeśli masz słabość do krążowników szos, wielbisz nordyckich bogów Asgardu albo po prostu lubisz ostro, w Twoich zbiorach nie może zabraknąć tego kultowego fetysza. W dzień – zdobiąca nadgarstek opaska z porządnej skóry, w nocy – bezkompromisowy poskramiacz. Elegancka skóra na skórę, jeśli rozumiesz o co nam chodzi. Angry design, który idealnie dopełnia się ze wściekłymi pierścieniami. Do tego praktyczna kieszeń na banknoty.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

SKÓRĄ O SKÓRĘ

Najlepiej prosto na gołą. A może tak urozmaicić sobie z młodą wieczór kilkoma czułymi klapsami? Albo po prostu ozdobisz sobie rękę kultowym itemem, którego koledzy będą Ci zazdrościć. Jak każde czarne złoto również i ten wielofunkcyjny mankiet odpicowaliśmy jak należy. Porządna skóra bydlęca, metalowe nity i perfekcyjnie schowana kieszeń na moniaki. Żelazna rezerwa dla barmana albo zapłata dla przewoźnika. Z tego co słyszeliśmy, Charon nie akceptuje kart.

 

ZACHOVEJ STYL
ZACHOWAJ STYL

Czasy są szalone, ale Ty zachowaj spokój. I styl. Łap ponadczasowe cudo, będące w modzie już od czasów Wikingów. Porządna skóra, żelazo, żaden tam bullshit.

UPLEŤ SI BIČ
UKRĘĆ SOBIE BICZ

No niunia, ukręć bicz na siebie. Sprezentuj swojemu misiowi ten mankiet a potem trochę podokazuj. Będzie Cię karcić delikatnie, ale za to długo. Dokładnie tak, jak lubisz.

ZLAŤÁKY S SEBOU
DUKATY POD RĘKĄ

Czy już wybierasz się na koncert AC/DC czy na przejażdżkę Harleyem, moniaki przydadzą się zawsze. Wykorzystaj tajną wbudowaną kieszeń, bo barman i Charon wciąż preferują gotówkę.

ANGRY MERCH
ANGRY MERCH

Gdy jesteś wściekły, nie ma co kombinować. Łazienka pełna kosmetyków, ale Ty nie masz dosyć. Łap wściekły merch, trzon Angry paczki już na Ciebie czeka.

 
Sportovní lubrikant na pytel

PACZKA!

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Stań się częścią paczki Angry Beards! Nie urządzamy zjazdów w stylu Hells Angels, ale gdy tylko ktoś Cię w tym zobaczy, od razu zakuma, żeś nasz chłop. Kosmetyki to jedna sprawa, ale mamy cholerną radochę, że działa na Ciebie także nasz merch. Nie ma większej radości niż widzieć Cię w naszych barwach na ulicy, od razu chcemy biec przybić piątkę. Nasze szmaty czy inne gadżety ze wściekłym brodaczem nie zrobią z Ciebie zakapiora, nie pomogą też na szybszy wzrost brody, jak robi to np. Beard Doping. Stanowią za to bilet wstępu do trzonu paczki Angry Beards.

Chcesz więcej? Rzuć dodatkowo okiem na tę koszulkę z jajami, albo masywny pierścień wściekłości.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • W dzień mankiet, w nocy poskramiacz
  • Pierwszorzędna skóra, metalowe nity, angry design
  • Z kieszenią na drobniaki dla Charona i barmana
  • Hard lover, ale przez kolano bierze delikatnie
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Rozmiar#

Skórzany pas o szerokości 6 cm. Masz dwie możliwości zapięcia zatrzasków, albo 20,5 cm albo 22,5 cm obwodu. Mankiet spoko się trzymał na wszystkich łapach, na których go próbowaliśmy, więc jeśli okaże się za mały, chcemy fotkę!

#tab-Rozmiar#

 

#tab-Materiał#

Skład:
100% skóra bydlęca
Metalowe zatrzaski

Porządny pasek ze skóry, wyglądający jak mankiet, ale mogący też służyć jako poskramiacz złośnic. Do tego wbudowany schowek na moniaki i czystej krwi angry design. Kultowy fetysz w zbiorach każdego wściekłego brodacza.

#tab-Materiał#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: