WALENTYNKOWY DROP - NIEPOSKROMIONA ŻĄDZA ZAMIAST MIŁOŚCI!

#hash-angrybeards#

Miłość. Co to właściwie jest? Mądrość wyryta na tysiącach prycz i drzwi głosi: „Wiesz, co to miłość? To serca zawiłość.” Tak więc w tym roku nie ryzykuj jak podczas skakania po szklanych taflach w Squid Game. Lepiej zalicz to święto like a boss! Trzy nowości od Angry Beards otworzą Ci drzwi do granic ludzkiej intymności, żądzy i palącej chuci, o których nawet nie śniłeś.

 

No, panie Paździoch, 14 lutego tuż tuż, pacz pan, zara sie sprzedadzą te wszystkie pachnące świeczki i inne bombonierki! A gdyby tak popuścić wodze fantazji i posłuchać tego czerwonego diabełka, który szepcze Ci do uszka same świństewka? Zamiast na bzdury wydać pieniądze, zadbaj w tym roku o Wasze żądze! Przeżyj Walentynki, których do końca życia nie zapomni żadne z Was.

Wystarczy oryginalny prezent od serca, albo po prostu taka mała seksi niespodzianka. Coś, co zmieni przesłodzone, komercyjne święto w festiwal rozkoszy. Hmm?

Tu masz 2 całkowicie nowe wściekliny, z którymi przeżyjecie święto miłości na MAX:

 

 

 

Erós Péros – płonąca żądza również dla brody


Wystarczy odrobinka tej płynnej rozpusty przemycona do Twojej brody, by odnaleźć tę właściwą atmosferę. Oprócz Twojej gęby ferromony miłości rozgrzeją także delikatne strefy Waszych ciał, więc grę wstępną odfajkujesz szybciej, niż strzała amora przeleci na wskroś przez serce. W buteleczce ze specjalnego fioletowego szkła z high-tech pipetą na guziczek.

1-calm-balls-trenky

Erós Péros – płonąca żądza również dla brody

 

Walentynkowe bokserki z Balls Holderem


Bokserki, które po(d)trzymają! Mają bowiem Balls Holder – przegródkę na kulki, żeby sprzęt przez cały dzień mógł bujać luźno w obłokach. Komplet wyprodukowany ze wściekle czerwonego mięciutkiego materiału, ozdobiony zabawną gumą z mistycznym piktogramem. Ponieważ było mnóstwo pytań o bokserki bez zestawu, masz od razu podwójny pakiet.

1-calm-balls-trenky

Walentynkowe bokserki z Balls Holderem

 

Kiedy te hity pojawią się w sprzedaży?

Od 31 stycznia 2022, dopóki nie znikną z półki.

To ostatni drop w tym roku?

Nie! To zdecydowanie pierwszy drop, ale kiedy pojawią się kolejne, co w nich będzie, dowiesz się we właściwym czasie.

I P.S.: Kto subskrybuje nasz wściekły newsletter, ten będzie zawsze do przodu. Wystarczy podać e-mail na dole strony i zapisać się ;) Paczka Angry Beards przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Co jeśli nic z tego mnie nie rusza?

Och, przykro nam, że nie trafiliśmy w Twój gust. Ale w naszym sklepie znajdziesz mnóstwo innych rzeczy, które na pewno sprawią facetowi radochę o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. A nawet jeśli nie ma Brody, Włosów i Kulek, spróbuj kategorię Dodatki, tam znajdziesz całą furę czarnego złota!

Do kiedy muszę zamówić, żeby zdążyć na Godzinę V?

Żeby kurier zdążył z doręczeniem Twojej przesyłki wypełnionej czarnym materiałem przed wieczorem wszystkich zakochanych, zamów do piątku 11 lutego do 11:11. Przekichane, ale Walentynki wypadają w poniedziałek, więc cóż.

A jeśli się rozpędzisz i przeskoczysz magicznych 399 złociszy, automatycznie zyskujesz prawo wyboru jednego odjechanego prezentu – więcej info znajdziesz w koszyku.

 

 

A więc boyz & girlz, niech w domostwach wszystkich wściekłych brodaczy nastąpi w tym roku trzęsienie ziemi. A nawet w całych kamienicach. Bowiem drugą najlepszą rzeczą na świeci, zaraz po brodatej wściekłości, jest miłość.

Głęboka, wilgotna i regularnie pulsująca miłość.