Beard Roller

229,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
25.6.2024

Kolejny element wzrostowej układanki Beard roller wnosi do Twojej łazienki rewolucję – 540 ostrych tytanowych igieł pokaże Ci, to to znaczy prawdziwy wzrost. Rollerem spulchniasz górną warstwę skóry, aktywując tym samym proces gojenia. W ten sposób skóra poprawia swoje ukrwienie, co prowadzi z kolei do lepszego wchłaniania Dopingu. Kompletny zestaw poskładasz dorzucając Beardroidy. A wszystko w wersji full wypas zdobędziesz w pełnym zestawie do wsparcia wzrostu.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

ROCK’N’ROLL BABY

Beard Roller to ostatni element wzrostowej układanki. Na zewnątrz haruje Doping, w środku Beardroidy, a jeśli chcesz wesprzeć wzrost jeszcze bardziej, nakłuj sobie gębę Rollerem. Jednak kolczasty walec to nie czarodziejska różdżka, którą niczym Hermiona, wyczarujesz brodę jednym machnięciem. Wzrost to bieg długodystansowy, ale naukowo udowodniono, że nakłuwanie ma na niego istotny wpływ, daj mu więc szansę i czas.

 

MASYWNE UKRWIENIE
MASYWNE UKRWIENIE

Tak samo jak Doping, tak i Beard Roller poprawia ukrwienie skóry za pomocą podrażnienia. W przypadku Rollera jest ono jednak mechaniczne i dużo mocniejsze.

PRZEBUDZONE GOJENIE
PRZEBUDZONE GOJENIE

Organizm natychmiastowo naprawia podrażniony naskórek, dodając mu ogrom substancji odżywczych, których w normalnych warunkach by mu odmówił. Skóra i broda są w lepszym stanie, idealnym do Dopingu.

ERGONOMICZNY UCHWYT
ERGONOMICZNY UCHWYT

Sześciokątny uchwyt jest dla tego narzędzia wprost idealny. Roller idealnie siedzi w ręce, a gdyby przyszło co do czego, złożysz z nim nawet szafę z Ikei.

ALL IN
ALL IN

Tak samo jak w pokerze, idziemy ALL IN. W skład zestawu wchodzi masywne ochronne pudełko oraz Tool Cleaner, żebyś mógł korzystać z Rollera natychmiast po otwarciu opakowania.

 
Beard Roller – Nářadí na růs§-ů-t vousů

ROLL IT UP!

 

WZROOSTER BOOSTER

Celkové omlazení a uzdravení pokožky

Być może nakłuwania półmilimetrową igłą wyda Ci się śmieszne, Twoja skóra będzie mieć jednak na ten temat inne zdanie. Igły nakłuwają wierzchnią warstwę, pobudzając tym samym solidne ukrwienie skóry jako reakcję na aktywację naturalnego procesu gojenia. W wyniku tego skóra jest porządnie ukrwiona, pobudzone zostaje również tworzenie się kolagenu, elastyny i kreatyny. W tłumaczeniu na ludzki, Twoja skóra będzie zdrowsza i młodsza, cebulki włosów brody będą harować na maksa a Doping będzie się o wiele lepiej wchłaniać.

Umartwianie skóry to nic nowego. Panie już długie lata nakłuwają sobie buzie, chcąc pozbyć się zmarszczek i osiągnąć zdrowszy wygląd. Dopiero później ktoś wpadł na to, że tak samo można nagonić wzrost brody, więc i faceci zaczęli dźgać swoje dzioby. A ponieważ my chcemy się nakłuwać ze stylem, stworzyliśmy Beard Rollera, którego baby mogą nam tylko zazdrościć. “They see us Rollin', they hatin'“.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Wyciągnięcie potencjału wzrostu na maks
  • Natychmiastowe ukrwienie
  • Ogólne odmłodzenie i ozdrowienie naskórka
  • Podniesienie wchłaniania Dopingu i innych cudów
  • Tool Cleaner gratis

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Przed rytualnym nakłuciem gęby umyj skórę i wyczyść Beard Roller. Czystość jest mega ważna, dlatego nie traktuj jej po macoszemu, w przeciwnym razie prosisz się o poważne problemy – przepłucz Roller, otrzep go, psiknij Tool Cleanerem po całym obwodzie wałka i odczekaj 60 sekund. Potem będziesz już gotowy do rollowania.

Lekko naciskając Roller przejedź po całej twarzy 10 razy pionowo, następnie 10 razy poziomo. Rolluj raz na 3-4 dni przed pójściem spać. Po nakłuwaniu przynajmniej przez 6 godzin nie stosuj Dopingu ani żadnych innych produktów. Daj skórze po prostu odpocząć. Po przejściu po niej 540 igieł będzie trochę wkurzona i czerwona ze złości, więc daj jej do rana czas na regenerację.


Niebezpieczeństwo (Tool Cleaner): Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorą cych powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady się pod opiekę lekarza. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Budowa#

Walec wyposażony jest w 540 tytanowych igieł o długości 0,5 mm. Wysokiej jakości gumowy korpus ze specjalnych uchwytem imbusowym, opracowanym specjalnie dla męskich łap. To wszystko w masywnym pudełku magnetycznym. Częścią każdego opakowania jest również Tool Cleaner, żebyś mógł korzystać z Rollera na maksa.

#tab-Budowa#

 

5
17x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nie wypełniaj tego pola:
5
MS Avatar of author | 30.3.2024
Tak. Dodatkowo marketing prowadzony w ciekawy, bardzo oryginalny sposób. Zaraz składam drugie zamówienie :)
5
AZ Avatar of author | 19.3.2023
Wszystko w porządku z produktem, polecam. Bardzo ładnie zapakowane i szybki czas wysyłki!
5
AW Avatar of author | 20.12.2022
Tak
5
K Avatar of author | 14.9.2022
Robi robotę.
5
MC Avatar of author | 4.9.2022
Wykonanie bardzo dobre i porządne, dużo igiełek, boli ale ma boleć, a czy lepiej broda rośnie? Jeszcze ciężko ocenić dopiero co zacząłem używać ale morda czerwona więc powinno być git.
5
KP Avatar of author | 18.8.2022
Jestem zadowolony z produktu bo serio działa, fajny i miły liścik w środku Rollera ???????? Warte swojej ceny Polecam serdecznie !
5
A Avatar of author | 19.4.2022
Pieniądze wydane w błoto. Kupione chłopakowi na prezent. Trzy miesiące i zero efektu. Totalny szajs !!!!
1
M Avatar of author | 12.4.2022
Totalna strata pieniędzy, efektów zero. Opakowanie ładne i nic po za tym.
5
A Avatar of author | 2.3.2022
Polecam, produkt jest najwyżej jakości, sposób zapakowania idealny na prezent!
5
MK Avatar of author | 22.2.2022
mega zadowolony !
5
MZ Avatar of author | 9.1.2022
Bardzo szybka dostawa (ratunek przed świętami). Roller wysokiej jakości i w porządnym pudełeczku na magnesy, super to wygląda!
5
SJ Avatar of author | 31.10.2021
Roller, jakościowo lepszy od znanego mi rollera medycznego. Długość igieł, gęste ułożenie - super! Fajny jeż! Bajka - polecam!
Nie wypełniaj tego pola:
T Avatar of author Mr. 12.6.2024 19:55
20
Odpowiedź
T Avatar of author Mr. 12.6.2024 19:55
20
Odpowiedź