Utrwalający lakier dla facetów Hairy Styles

Nowość
71,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
24.5.2024

Lakier do włosów. Dla facetów. Pewnie coś ci tu nie pasi, ale możesz nam wierzyć, że trzyma się to kupy. Dla kogoś może to już być przeginka na maksa, ale zawsze można przecież zignorować temat. Jeżeli masz jednak delikatne włosy, które żel jedynie spaskudzi, albo jesteś barberem i chcesz utrwalić swoim klientom top shit fryz, nasz Hairy Styles sprawi ci frajdę. Utrwalenie tak potężne, że działa nawet na brodę. Prawdziwie czeski produkt. 

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

FINAL TOUCH

Nie będziemy ci wciskać kitu, lakier do włosów nie jest koniecznie dla każdego. Ale są tacy zawodnicy, na których nic innego nie działa. Produkty do stylizacji w przypadku bardzo delikatnych włosów doprowadzą do ich sklejania się. Żeby posiadacze delikatnych włosków nie musieli grzebać w poszukiwaniu lakierów w damskim asortymencie w drogerii i pachnieć jak lizaczki, stworzyliśmy dla nich Hairy Stylesa. No i oczywiście lakier do włosów jest też special itemem w najodpowiedniejszych rękach – barberom tej magii oczywiście wyjaśniać nie musimy. Wisienką na torcie po świeżym cięciu, która po glince, pomadzie czy żelu wystrzeliwuje fryz w zupełnie inny wymiar.

 

STYLE IT
STYLE IT

Stylizację lakierem preferują zawodnicy o delikatnych włosach. A także barberzy klasy pro, którzy nie chcą, by topowy fryz ich klientów rozleciał się zaraz za drzwiami zakładu.

FIX IT
FIX IT

Utrwala pióra nie chybiając o włos, poskramia brodę, żeby nie latała na prawo i lewo. Utrwala z siłą niedźwiedzia, żeby twój fryz nie był narażony na żadną anarchię.

FLEX IT
FLEX IT

Hairy Styles otuli pióra drzewnym zapachem, który zachwyci twój kinol. Wzrokowo przygotuj się na błyszczący aksamitny finisz lakierowanego zarostu.

POMPÉZNÍ HÁRO
POMPÉZNÍ HÁRO

Gdy barber chce dać coś ekstra stałemu klientowi, sięga po lakier. Dzięki temu jego ciężka praca, utrwali się na głowie klienta na długie godziny.

 
PIÓRA JAK SIĘ PATRZY

PIÓRA JAK SIĘ PATRZY

OPIÓRA JAK SIĘ PATRZY

Nie wydaje Ci się, że tych kosmetyków do włosów zaczyna nam tu mocno przybywać? Jeśli się na tym nie znasz, spoko oko. Przeciętny facet ma szampon i jedną puchę do stylizacji. Wymagający dobierają jeszcze do tego tonik. A potem są już tylko wariaci, którzy stosują wszystko. Teoria to żadna fizyka kwantowa. Są rzeczy do mycia (szampon do włosów, suchy szampon, tonik), które mają głównie oczyścić i ewentualnie lekko pomóc ze stylizacją. Są też rzeczy przeznaczone do stylizacji, które zawsze wybierasz w taki sposób, by pasowały do oczekiwanej przez Ciebie fryzury (glinka, pasta, pomada). No i są w końcu wynalazki dla wymagających (solanka, puder, lakier). Gdybyś się męczył z wyborem, odezwij się do nas na hotline – podpowiemy, żebyś nie przestrzelił.

Akcesoria do stylizacji szybko i sprawnie zrobią 90% twojej roboty. Jeśli jednak realnie chcesz pchnąć swoje fryzury na nowy poziom, oblukaj suszarkę do włosów i prostownicę do brody. To podstawa, na której bazują profesjonaliści.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Przeznaczony dla facetów lakier do włosów i brody
  • Mocne utrwalenie poskromi nawet najdzikszą stylizację
  • Lakier nie tłuści, nie klei się, zapewnia lekki błysk
  • Odlotowy zapach, którego nie będziesz się wstydzić
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Psikaj na pióra lub brodę z 20-30 cm lekko poruszając przy tym puchą z lakierem, by ten padał na włosy z różnych kątów. Zamknąć dziób, nie oddychać, uwaga na oczy! Aplikuj na czyste pióra albo po nadaniu im kształtu prostownicą, suszarką. Ale spoko możesz i po wystylizowaniu fryzury ulubioną glinką, pomadą, pastą woskiem – po prostu jak ci się podoba. Włosy i brodę utrwalać możesz nawet codziennie.

PRO TIP: Jeżeli potrzebujesz utrwalić konkretne miejsce, nigdy nie zbliżaj lakieru do głowy. Wszystko sobie zlepisz i będziesz wyglądać paskudnie. Na nieposłuszne loki i grzywki lepsza jest pasta albo glinka, a na wąsy – wosk.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Utrwalający lakier do włosów odpicowaliśmy tak, żeby twój wystylizowany fryz utrzymał się na głowie jak najdłużej, a broda nie latała na prawo i lewo. Nadaje gładki i lekko błyszczący finisz, ale nie przetłuszcza. Oprócz tego twój kinol doceni orientalny drzewiasty zapach owoców, za który facet nie musi się wstydzić. Bajera nie tylko dla barberów i wymagających koneserów, ale dla wszystkich zawodników, którzy chcą mieć fryz pod kontrolą co do milimetra.

Opakowanie 300 ml

Skład:
Denaturowany etanol, Butan, Izobutan, Propan, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Perfumy, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Woda, Składniki perfum (Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Acetyl Cedrene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Linalyl Acetate, Citrus Limon Peel Oil, Limonene, Vanillin, Pinene).

Zagrożenia. Skrajnie łatwopalny aerozol: Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chroń przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem oraz innymi źródłami ognia. Zakaz palenia. Nie rozpylaj nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwaj ani nie spalaj, nawet po zużyciu. Chroń przed światłem słonecznym. Nie wystawiaj na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Nie wdychaj rozpylonej cieczy. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

#tab-Skład#

 

#tab-Dla starego urzędasa#

Ingredients: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Aqua, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Acetyl Cedrene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Linalyl Acetate, Citrus Limon Peel Oil, Limonene, Vanillin, Pinene.

#tab-Dla starego urzędasa#

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kosmetyki do włosów - Wszystko do włosów
secondName: 300 ml

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: