Jaki szampon do brody

#hash-angrybeards#

Czy zadawałeś sobie kiedykolwiek pytanie, z czego właściwie trzeba korzystać do mycia własnej cudnej brody i dlaczego powstał tylko w tym celu nasz specjalny preparat, jeżeli możesz brodę w lepszym przypadku myć szamponem do włosów, a w tym gorszym żelem pod prysznic? Jeśli tak – czytaj dalej i odkryj magiczne działanie tego wyrobu, jak by powiedziała wróżka.

Musimy przede wszystkim wyjaśnić, dlaczego warto myć brodę specjalnym preparatem i dlaczego mycie szamponem do włosów jest niewystarczające. Podobnie jak w przypadku włosów zależy nam oczywiście na usunięciu zanieczyszczeń, naturalnego łoju skórnego, potu i obumarłych komórek skóry. W porównaniu z włosami tu musimy jednak się liczyć również z okruszkami i wszelkim bałaganem, ukrywającym się w brodzie po jedzeniu. Jeśli lubisz żeberka, hamburgery i inne świństwa wiesz, o czym mowa – zaśmiecić brodę łatwiej niż kupić marychę na Legii. Dzięki naszemu szamponowi, który zaprojektowany został specjalnie z myślą o strukturze brody, wystarczy umyć ją raz, by osiągnąć pożądany efekt perfekcyjnej czystości. Tu właśnie jest zasadnicza różnica w porównaniu z szamponem do włosów czy też żelem, gdzie jedno zmycie po prostu nie wystarcza. W dodatku stosowanie takich środków prowadzi do zbytecznego wysuszania skóry i samej brody.

Nasz szampon zawiera delikatne tensydy na bazie olejków roślinnych, dzięki którym broda zostaje uodporniona na działanie elektryczności statycznej, poszczególne włosy nie będą więc sterczeć na wszystkie strony. Olejkowe suplementy oraz składniki konserwacyjne równocześnie gwarantują łatwiejsze rozczesywanie i połysk.

Doceniamy zieleń, kochamy przyrodę, dlatego nasz wyrób powstał ze źródeł odnawialnych i przyjaznych dla środowiska konserwantów. Uczulonych na działanie różnych czynników alergizujących rozraduje na pewno wiadomość, że szampon zawiera tylko niezbędne składniki, które zostały zredukowane do minimum, a mianowicie limonen, usuwający łój oraz resztki innych preparatów. Dodaje równocześnie szamponowi świeżego zapachu cytrusów, jest dobrze tolerowany nawet przez delikatną cerę.

Dzięki tym składnikom brodę można z łatwością wymyć, zmiękczyć bez zbytniego wysuszenia i zwichrzenia, jak by to się na pewno stało przy użyciu zwykłego szamponu do włosów.. Dla zachowania dobrze żywionej i zdrowej brody jest więc nasz szampon idealnym pomocnikiem, przeznaczonym specjalnie do tego celu.

Mówiąc w skrócie: nie wysusza tak, jak szampony do włosów, jest przyjazny, dodaje połysku, brodę po jego zastosowaniu łatwiej jest rozczesać. A jeśli już nie udało nam się przekonać Cię, że Angry szampon jest tym, co jest Ci potrzebne, to – na Boga, przynajmniej nie myj brody żelem pod prysznic!

Uwaga: zaraz po umyciu warto stosować olejek lub balsam w celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności tych preparatów. Pory są rozszerzone i dzięki temu wszystkie korzystne składniki są wchłaniane. Przeczytaj więcej o olejku i balsamie oleji nebo balzámu.

Cały skład poniżej

BeardSampoo_AngryBeards

 

KUPOWAĆ