Spray do butów Datesaver Big Killa 50 ml

Nowość
22,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
24.5.2024

Nie ma to tamto, śmierdzące buty potrafią spieprzyć wszystko. Nieważne, czy wyczynowo uprawiasz sport, dusisz przez cały dzień stopy w półbutach, czy po prostu jesteś pocącym się bydlęciem – nie rozpaczaj. SAVER is here. Przedstawiamy najefektywniejszy sposób na walkę ze śmierdzącymi butami. Wystarczy psiknąć do butów, zostawić (najlepiej na noc), a rano bez problemów się obuć. Poznajcie się, oto DATESAVER! W podróżnym opakowaniu Big Killa 50 ml. 

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

BIOHAZARD W PRZEDPOKOJU

Po całym dniu, w totalnym biegu, wreszcie wieczór. A do tego ta fajna cizia koniecznie zgodziła się na randkę. Znaczy, szklaneczkę wina. Wszystko idzie aż za dobrze, szklaneczka za szklaneczką. Cięcie. Ślina pod drzwiami. A potem oczywiste pytanie: „Wejdziesz, co nie?” No jak nie, jak tak! Zdejmujesz buty i…to koniec. Ona zaczyna kaszleć, kaszle i kaszle, dusi się. Więc szybko wkładasz je z powrotem i spierniczasz w podskokach. Jeśli nie wiesz jak to jest, uwierz, my wiemy. Zwłaszcza w lecie robi się prawdziwe piekło. Więc, jak widzisz, nie jesteś sam. Dlatego opracowaliśmy DATESAVERa – bezkompromisowego mordercę dwuskarpecianu.

 

DATESAVER
DATESAVER

Śmierdzące buty są dla randki tak samo zabójcze, jak kryptonit dla Clarka Kenta. Walcz z nimi z wykorzystaniem najcięższego dostępnego kalibru i już nigdy nie bój się ściągnąć butów, gdziekolwiek!

Higieniczna czystość
Higieniczna czystość

Ekstremalnie aktywny skład, tylko nieprzesadnie wypachniony. Pachnie podobnie do chloroformu albo otwartego właśnie basenu. Finisz pociągnęliśmy delikatnym cytrusowym kopniakiem.

Psikanie unlimited
Psikanie unlimited

Nakap do środka i pozostaw na kilka godzin, idealnie na noc. To nie jest przepis na dziecko, ale na spokojną głowę, nawet gdybyś musiał zdjąć buty w domu samej królewny.

Návyková aplikace
BIG KILLA

W wersji podróżnej lejemy DATESAVER w opakowania 50 ml z atomizerem. Nie jest to wprawdzie to samo, co klasyczny rozpraszacz na 200 ml butelczynie, ale przynajmniej Big Killa nie będzie ciążyć w plecaku.

 
SHOE SPRAY DATESAVER 50 ML

ZABIJ SMRÓD, URATUJ RANDKĘ

SHOE SPRAY DATESAVER 50 ML

Dzięki aktywnym składnikom DATESAVER poradzi sobie ze smrodem wżartym głęboko w strukturę Twoich butów. Ponieważ smród kryje się we wszystkich zakamarkach buta, DATESAVER zawiera chemię, która radzi sobie nie tylko z łatwo dostępną powierzchnią, ale przechodzi przez wszystkie warstwy tkanin i skóry, z których zrobione są buty. Wystarczy wieczorem sięgnąć po 200 ml buteleczkę z uzależniającym atomizerem i spryskać wnętrze. Rano wkładasz buty i hej przygodo!

Jeżeli na serio chcesz pozbyć się smrodu z butów, to właśnie tak. A nie dezodorantem czy innym perfumidłem. A gdyby problemem były stopy, rzuć okiem na zestawik, w którym DATESAVER znajdziesz wraz z dezodorantem do nóg, czyli FAKSAVERem.

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

  • Koniec ze śmierdzącymi butami
  • Rozzuj się bez wstydu kiedykolwiek, gdziekolwiek
  • Zapach higienicznej czystości
  • Podróżne opakowanie 50 ml z atomizerem
  • Prawdziwie czeski produkt

#tab-MUSISZ GO MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Spryskaj całe wnętrze buta i pozwól DATESAVERowi pracować kilka godzin, idealnie przez noc, zanim znów ubierzesz buty. Powtarzaj tak często, jak trzeba – bez obaw o kolor czy materiał buta.


Zawiera: Wodorosiarczyn potasu;1-propanaminium, -Propanaminium, 3-amino-N-(karboksymetylo)-N,N-dimetylo-, pochodne N- C8-18-acylowe, wodorotlenki, sole wewnętrzne; chlorki benzylo-C12-14-alkilodimetyloamoniowe.

Zagrożenia: Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem oraz innymi źródłami ognia. Zakaz palenia. Stosować rękawice ochronne..

W przypadku założonych soczewek kontaktowych wyjąć je, jeżeli można to łatwo uczynić. Kontynuować płukanie. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Napakowana mieszanka zdolna do uprzykrzenia życia wszystkim paskudztwom, które wściekle mnożą się w głębi każdego buta, emanując przy tym śmierdzącą mocą. DATESAVER zawiera kupę chemii, która przelezie przez wszystkie warstwy, utrzymując wnętrze buta w higienicznej czystości.

Inspiracją dla zapachu była dla nas higieniczna czystość, bo jak idzie w piosence: „…Ani w PZU ani w PKP, I tylko tylko w WC!”

Opakowanie 50 ml z atomizerem

Skład:
Woda, Metylal, Disiarczyn potasu, Chlorek benzalkoniowy, Betaina kokamidopropylowa, Fenoksyetanol, Perfumy, Chlorek sodu, Glikol trietylenowy, Składniki perfum (Linalool, Limonene, Salicylan benzylu, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol).

#tab-Skład#

 

#tab-Dla starego urzędasa#

Ingredients: Aqua, Methylal, Potassium Metabisulfite, Benzalkonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Chloride, Triethylene Glycol, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol.

#tab-Dla starego urzędasa#

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: