Zestaw na wzrost brody – Roller & Doping

479,90 zł
Produkt dostępny
Możemy doręczyć do:
24.5.2024

Podaruj (sobie) brodę. To znaczy, jeśli liczysz na brodę w tydzień, przeklikaj się na jakieś podejrzane stronki, gdzie spokojnie Ci to obiecają i dorzucą do tego cudowne pigułki na powiększenie pytonga. Ta walka, to dla każdego brodacza ciężki bieg długodystansowy. W zestawie dostaniesz najlepsze rzeczy, które możemy Ci w zakresie wzrostu brody zaoferować – Beard Roller i mega dawkę Dopingu.

Informacje szczegółowe

vyhoda
Dostawę masz u nas GRATIS!
Zrób u nas zakupy za przynajmniej 169 zł a dostawę masz gratis!
vyhoda
Szybka dostawa
Zamów i zapłać dziś do 9:00, a już pojutrze będziesz mógł rozpakować przesyłkę.

Opis szczegółowy produktu

WŚCIEKŁA SKÓRA = WZROST

Doping i Roller to najefektywniejsze rzeczy, jakie możemy Ci zaoferować, jeśli chodzi o wzrost brody. Ale i tak nie jest to natychmiastowa broda z puszki, przygotuj się więc, że walka ze wzrostem będzie niczym bieg na długi dystans. Na wynik wpływa nie tylko dieta ale również i genetyka, której nie oszukasz. Oba sposoby drażnią skórę, która porządnie się ukrwi, dostarczając tym samym brodzie składniki odżywcze, których normalnie by nie dostała. Doping rozpali Ci facjatę do białości i odżywi skórę od zewnątrz. Dodatkowo od czasu do czasu wesprzesz go rytualnym nakłuwaniem naskórka Rollerem. A żebyś jeszcze głębiej poznał tajniki boostowania, koniecznie przeczytaj Jak przyspieszyć wzrost brody.

 

MASYWNE UKRWIENIE
MASYWNE UKRWIENIE

Tak samo jak Doping, tak i Beard Roller poprawia ukrwienie skóry za pomocą podrażnienia. W przypadku Rollera jest ono mechaniczne, w przypadku Dopingu, chemiczne.

NO PAIN, NO GAIN
NO PAIN, NO GAIN

Delikatniejszych zaskoczy to, jak ostre będzie wejście Dopingu, ale ukrwienie skóry jest dla podgonienia wzrostu po prostu konieczne. Piękno wymaga cierpienia. Ale w końcu Ci się to spodoba.

PRZEBUDZONE GOJENIE
PRZEBUDZONE GOJENIE

Organizm natychmiastowo naprawia naskórek ponakłuwany Rollerem, dodając mu ogrom substancji odżywczych, które wchłonąłeś stosując Doping.

GIFT BOX
GIFT BOX

Ten cymesik możesz komuś sprezentować dokładnie tak, jak go dostałeś. Jest dopieszczony w najmniejszym szczególe, ale jeśli chcesz komuś sprawić podwójną radochę, weź wersję prezentową.

 
Sada pro růst vousů – Roller a Doping 100 ml

bitwa na wszystkich frontach

 

WZROOSTER BOOSTER

Růstový set Roller a Doping v luxusní kazetě

Doping jest jak żywa woda. Maźnij nim brodę, brwi lub inne owłosienie i odczujesz ten cud. Elegancko Cię nakręci, co może być za pierwszym razem zaskakujące. Żar ukrwi Ci skórę, dzięki czemu do cebulek dostanie się maksimum składników odżywczych. A co kilka dni warto wytoczyć działa najcięższego kalibru i porządnie ponakłuwać sobie gębę Rollerem. Jeżeli chcesz dla swojego wzrostu zrobić naprawdę maksa, zalecamy Ci zorganizować sobie jeszcze witaminowe kapsułki Beardroids.

Z tym że broda to nie laska, która da Ci na pierwszej randce. Jeżeli nawet po 4 miesiącach nie zobaczysz wyników, prawdopodobnie już Ci nie pomożemy. Nie spuszczaj jednak od razu głowy, jeśli nie masz pełnej brody, zawsze możesz podrywać lasie na pełne konto.

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

  • Konkretne argumenty, które przekonają Twoją brodę, by rosła
  • O piekielne ukrwienie cebulek postara się Doping
  • Mega opakowanie na 1000 strzałów
  • Nakłuwanie gęby Rollerem spotęguje działanie prochów
  • Luksusowy czarno-biały box

#tab-DLACZEGO MUSISZ MIEĆ#

 

#tab-Sposób użycia#

Roller – Przed rytualnym nakłuciem gęby umyj skórę i wyczyść Beard Roller. Czystość jest mega ważna, dlatego nie traktuj jej po macoszemu, w przeciwnym razie prosisz się o poważne problemy. Lekko naciskając Roller przejedź po całej twarzy 10 razy pionowo, następnie 10 razy poziomo. Rolluj raz na 3-4 dni przed pójściem spać. Po nakłuwaniu przynajmniej przez 6 godzin nie stosuj Dopingu ani żadnych innych produktów. Daj skórze po prostu odpocząć. Po przejściu po niej 540 igieł będzie trochę wkurzona i czerwona ze złości, więc daj jej do rana czas na regenerację.

Doping – Stosuj rano i wieczorem, żeby Doping jak najdłużej został na skórze. Idealnie po prysznicu, kiedy pory są rozciągnięte a skóra czysta, ale zasymulować takie środowisko możesz też na przykład za pomocą okładu z gorącego ręcznika (stary dobry hot towel), w najgorszym razie poprzez opłukanie gorącą wodą. Gdy tylko będziesz gotowy, wyciśnij 3-6 razy bezpośrednio na skórę, w miejscu w których trzeba wspomóc wzrost. Na skórę znaczy na skórę, nie na brodę lub w ręce. Naprawdę wystarczy wziąć buteleczkę, nacisnąć co trzeba i wycisnąć na skórę. Nie bój nic, Doping ma konsystencję kremu, więc bezproblemowo trzyma się i nie rozlewa. Potem tylko dokładnie wszystko rozetrzyj i wymasuj palcami.


Niebezpieczeństwo (Tool Cleaner): Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorą cych powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady się pod opiekę lekarza. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

#tab-Sposób użycia#

 

#tab-Skład#

Opakowanie: Do luksusowej metalowej puszki upchnęliśmy wszystko, co mamy najlepszego, jeżeli chodzi o boostowanie wzrostu.

Beard Roller: Narzędzie królów w pudełku magnetycznym, do tego z Tool Cleanerem (patrz Beard Roller)

Beard Doping: 1 butelka 100 ml (dawkowanie i skład patrz Beard Doping).

#tab-Skład#

 

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
AB Avatar of author | 24.8.2023
Jestem zadowolony polecam
5
I Avatar of author | 24.3.2023
Całość super zapakowana, a produkty super jakości. Co do efektów ciężko mi się wypowiedzieć, bo stosuję je zbyt krótko, żeby jakieś były widoczne, ale cierpliwość jest kluczem! :D
5
DS Avatar of author | 14.3.2023
Produkty wysokiej jakości polecam
5
SS Avatar of author | 28.7.2022
super zestaw na prezent, obdarowany zachwycony :)
5
TK Avatar of author | 9.5.2022
Produkt godny polecenia. Czuć, że broda czuje się lepiej.
5
KB Avatar of author | 20.2.2022
Tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: